Skocz do zawartości

Aktualizacja MIUI V8.1.3.0.MHRMIDI


pawo24

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, pawo24 napisał:

Witam.Wyskoczyła mi dziś aktualizacja do wersji  MIUI V8.1.3.0.MHRMIDI.Wgrywał może już to ktoś?

Wybrane osoby dostają kilka dni wcześniej

Jak zaktualizujesz czy mógłbyś mi podać wersje pasma podstawowego z informacji o telefonie?

Tu masz info http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=497611&highlight=Special%2Bedition

@pawo24

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie to wgrywać Nie znam hiszpańskiego,ale jak dałem tłumaczenie to po wgraniu ludziom zrobiły się "cegły" z telefonu

http://www.htcmania.com/showthread.php?p=25623165

https://www.movilesdualsim.com/tema/actualizacion-miui-v8-1-3-0-mhrmidi-nightly.166983/

 

Piszą też tam ,że są jakieś 3 aktualizacje, tzn: 122MB, 585MB  1.4GB.Ja dostałem tą 585 MB

Edytowane przez pawo24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wczoraj wersję 122 mb . Jak na razie, wszystko ok.
Zauważyłem nawet delikatną poprawę szybkości działania.

A sprawdź na jakimś większym pliku no. FIFA z Playstore czy leci Tobie pełną prędkością.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też wczoraj wyskoczyła i zaktualizowałem (wielkość jakieś 585 mb). Na razie wszystko działa, z tego co widzę w porównaniu do 8.0.5.0 to dodali dwie appki: MIUI Forum i Google Duo, to pierwsze da się odinstalować natomiast duo nie znalazłem takiej możliwości. Poza tym w ustawieniach pojawiły się kolorowe ikonki i zmienił się trochę wygląd panelu sterowania. I jeszcze dodali przycisk do rozwijania przełączników na rozwijanej belce (no chyba, że już wcześniej był bo nie pamiętam go).

Edytowane przez KungFuKarateMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki z sklepu Play pobiera z prędkością 5 MB/s to daje 40Mb/s, speedtest pokazuje moją maksymalną prędkość łącza jako 40 Mb/s, wszystko po wifi.

To super bo było to bardzo męczące :-D
Teraz tylko muszę czekać aż dadzą i mi tę aktualizację :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gonzo_86 napisał:


A sprawdź na jakimś większym pliku no. FIFA z Playstore czy leci Tobie pełną prędkością.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Tak leci z max prędkością

 

54 minuty temu, pawlo67 napisał:

U mnie  wszystko ok  tylko bateria  jak trzymała słabo tak dalej jest do d*py

Prawda, bateria dalej średnia. Pamiętam że na ostatniej wersji stable  MIUI 7, bateria była o wiele lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki coś jeszcze mi chodzi po głowie nie istotna informacja do niczego nie poczebna(plotka) ale jestem ciekawy czy ogólnie rn3 pro se ma certyfikat na global stable bo wypuszczony był na Tajwan

Sprawdzić można wchodząc do Google Play i kliknąć na ustawienia na końcu jest informacja

U mnie nie ma ale to możliwe że przez manewry odblokowany bootloader.itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też ma certykat.
1c832da69b0363f5e1efa9a6ba5686cd.jpg
Wysłane z Redmi Note 3 Pro SE


Witam.
A czy Kolega ma odblokowany bootloader?, bo mój telefon jest z polskiej dystrybucji, i jest brak certyfikacji, mam odblokowany bootloader, więc może to jest przyczyną, a może nie, dlatego pytam, jak miałem przed od blokowaniem, nie wiem, nie sprawdzałem tego.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kajfux ta sama sytuacja u mnie bootloader odblokowany telefon z abc data i nie pamiętam też czy przed był.

@adrian72411 certyfikat ma tylko global stable bo z nim wysyła telefon xiaomi do certyfikacji

Global dev nie ma i raczej nie będzie mieć bo to beta może być nie stabilny

Xiaomi.eu też nie będzie miało bo to custom ROM i ich to nie dotyczy.

Z tego co widzę odpowiedzialny za certyfikat proces wczytuję parametry i niestety stan odblokowania bootloadera, root(system także global stable musi być) i informacjia wyskakuje po analizie z drobnym opóźnieniem czasowym co można zaobserwować przy odinstalowaniu aktualizacji Google Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.
A czy Kolega ma odblokowany bootloader?, bo mój telefon jest z polskiej dystrybucji, i jest brak certyfikacji, mam odblokowany bootloader, więc może to jest przyczyną, a może nie, dlatego pytam, jak miałem przed od blokowaniem, nie wiem, nie sprawdzałem tego.

Nic nie ruszałem od nowego z bootlaederem, kupowałem w komputroniku i mam global stable 8.1.1.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...