Skocz do zawartości

MiBand Tools po restarcie nie pokazuje powiadomień tekstowych


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Głupio spytam ale czy wyłączyłeś powiadomienia z MiFit? U mnie Podczas dzwonienia czy komunikatorów program spisuje się bez zarzutu natomiast przy smsach jest problem. 

Albo w ogólnie nie pokazuje kto napisał smsa, albo w ogóle nie wysyła powiadomienia o sms do opaski. 

btw. Może zmienić temat i zrobić zbiorczy nt problemów z tą aplikacją bo w najnowszej wersji wydaje się dawać spore możliwości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj np nie byłem w stanie w ogóle spowodować żeby mnie o smsie powiadamiał. Po czym włączyłem powiadomienie w MiFit ale skoro mifit nie pokazuje ID to stwierdziłem że na uja mi takie powiadomienie to wyłączyłem. Włączyłem zatem znów w mi tools i mi tools aktualnie wyświetla mi ikone tylko - nic z tego nie kumam i lekko mnie to irytuje.

Napisałem do autora wtyczki ale raczej olewa temat

 

mógłbyś looknąć co masz ustawione w tekst wibracji w sms? $contact? albo wykonać zrzuty z ustawień całego sms ?

Edytowane przez fatis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tekst dałem samo $contant właśnie, ogólnie jak biorę test to jest ikonka duża chwilę, potem mniejsza i nazwa, ale jak już faktycznie przychodzi wiadomość to jest tylko duża ikona..

 

EDIT: dałem język na chiński włączyłem nazwę w mifit, wróciłem na pl i póki co działa, pewnie do restartu znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to wam coś pomoże, ale u mnie niedawno (fakt, że na miband1) nie działały powiadomienia smsów i aplikacji, powiadamiał tylko o połączeniach, próbowałam już chyba wszystkiego, aż w końcu odinstalowałam całkiem MiFit i zsynchronizowałam opaskę tylko przez MBTools - od tamtej pory śmiga jak przecinak ;)

//Z25: słaba alternatywa trochę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...