Skocz do zawartości

Przerywa w trakcie ładowania


Jumper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Redmi 3 s od ok. 2 miesięcy. Jestem na urlopie i nagle w trakcie ładowania telefon zaczyna rozłączać ładowanie. Wygląda to tak, że po podłączeniu ładowarki ładuje ok 30 sek i następnie na chwilę rozlacza ładowanie na 2 sekundy i znowu ładuje 4 sek i znowu rozlacza na 2. Proces trwa do pełnego naładowania czyli w tym cyklu ok 3 godz. Telefon pracuje normalnie, zainstalowałem ponownie najnowszą wersję miui 8.1 ale nie pomogło. Wykluczam kabel i ładowarkę ponieważ sprawdzałem na innych kablach i ladowarkach-ten sam problem. Nic nie jest gorące a styki wyglądają normalnie. 

Edytowane przez Jumper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chodzi o Redmi 3S powinna pomóc  poniższa metoda (warunek to odblokowany bootloader i wgrany root):

1) Ściągamy "Silfox Toolbox" dla Redmi 3S z forum XDA:

https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-3s/themes/app-silfox-toolbox-redmi-3s-t3453685

Bezpośredni link download: SilfoxR3S.apk

2) Odpalamy apkę, potwierdzamy dostęp do root i w menu "Advanced reboot" wybieramy "Safe mode". Telefon się zrestartuje, a w lewym dolnym rogu powinno pisać "Tryb awaryjny".

3) Podłączamy ładowarkę i ładujemy do 100% (nie używamy w tym czasie fona).

4) Po naładowaniu przycisk power i normalny restart.

 

Edytowane przez tor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam posiadam Redmi 3s 3 32, ostatnio pojawił się problem z ładowaniem go. Po podłączeniu do ładowarki zaczyna się ładować i po chwili przerywa i tak co sekundę . Po przywróceniu ustawień fabrycznych problem zniknął. Po miesiącu to samo z tym że tym razem przywracanie nic nie dało.Po podłączeniu do kompa jest to samo .Próbowałem na różnych ładowarkach i kablach. Rom to GLOBAL ostatnia aktualizacja,  tel z RTV AGD z polskiej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...