Jump to content

Mi Cloud problem z synchronizacją SMS i historią kontaktów


Recommended Posts

Nie mogę synchronizować smsów oraz historii kontaktów na swojej chmurze Xiaomi. Za każdym razem jak chcę uruchomić te funkcje klikając na suwak, to zmusza mnie do otrzymania smsa weryfikującego, którego i tak nie otrzymuję. Nadałem uprawnienia gdzie tylko mogłem i niestety problem pozostaje taki sam. Jadę na MIUI Global w wersji 8.1.9.0 MDBMIDI 

Screenshot_2017-02-06-10-57-05-130_com.miui.cloudservice.png

Screenshot_2017-02-06-11-31-29-278_com.miui.cloudservice.png

Link to comment
Share on other sites

Mam ustawione jak najbardziej gdzie tylko się dało. Niestety chmura uporem maniaka nie pozwala mi na ustawienie synchronizacji sms i historii na włączone. Próbowałem to uaktywnić też z poziomu ustawień ale za każdym razem pojawia się okienko o wysłaniu smsa do weryfikacji. To dosć zastanawiające bo tak samo konto MIUI uznaje, że moja karta sim nie jest połączona z kontem, choć wszystko teoretycznie działa bez zarzutu. Oczywiście żadne smsy mi nie przychodzą. Swoją drogą mój global to również jakies syfmiui czy jednak bardziej czysta wersja? 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, RegimeOfTerror napisał:

Nie widzę jaki masz telefon bo korzystam z przeglądarki. Sprawdź sobie na en.miui.com jaka jest wersja dla Twojego telefonu.

Masz screena tego okienka co wyskakuje? 

Mam Mi Max Prime 64GB. Nie patrzyłem czy jest polski rom. Póki co nie wiem czy dam radę odblokować bootloader bo czekama na informację o odblokowaniu konta i czekam tak sobie troszkę. 

A tutaj screeny. Oczywiście nie muszę mówić, że żadne smsy nie dochodzą i mogę sobie klikać "weryfikuj" ile mi sie tylko chce. 

Screenshot_2017-02-06-23-16-20-672_com.xiaomi.xmsf.png

Screenshot_2017-02-06-23-16-28-324_com.xiaomi.xmsf.png

Link to comment
Share on other sites

http://en.miui.com/download-302.html#458 no to masz oryginalny ROM z tego co widać na stronie. No to nie mam pojęcia, może spróbuj wyczyścić dane chmury (nie mam pojęcia czy to cokolwiek daje). Sprawdź też czy masz na pewno ten sam numer przypisany do konta Xiaomi co karta telefonu, może zrobiłeś "cyferówkę" i nie zauważyłeś ;) https://account.xiaomi.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Za@rradek : Ruszyło.
Wyłącz internet, dane oraz WI-FI
Wchodzimy w ustawienia -> zainstalowane aplikacje
Nadajemy wszystkie uprawnienia dla:  Chmura, Kopia w Chmurze, Konto Xiaomi i Usługa rejestracji sim.

Działa.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...