Sign in to follow this  
olszam

Nagłe wyłączenie się aplikacji oraz łapanie pozycji gps

Recommended Posts

Czy komuś z was też się zdarza że nagle się aplikacja wyłączy na romie MIUI-POLSKA? U mnie to się dzieje tak że odpalę np chrome, trochę się pobawię i nagle mi zamyka, ale jak odpalę znów chrome to już przez dłuższy czas nic się nie dzieje. Wiem że to jedno wyłączenie można przecierpieć ale np przy korzystaniu z gps Sygic albo w czasie gry tak się wyłączy to często szlak może trafić. Jestem ciekaw czy tylko u mnie tak się dzieje i czy ktoś ma na to jakąś radę. Mam akurat wersję 2/16. Jeszcze tylko tak dopytam czy łapie wam pozycje np. w Sygic jak stoicie w miejscu albo w czasie jazdy(sam gps bez mobilnego neta)? Miałem przypadek w Koloni że nieraz nawet pod czas jazdy gps nic nie widział, byłą to wersja 8.0.4.0 co prawda no i teraz nie sprawdzę bo zanim tam będę to minie lata chyba :D

U mnie na xiaomi.eu 7.1.19 tak było porostu nie wytrzymałem zmieniłem spowrotem na global dev

I mi błędy wyskakiwały SMS została zaczymana i kilka innych itd wipe nie pomagał 3X wgrywałem..I przy kopiowaniu pliku z pamięci wewnętrznej na kartę sd lub na odwrót się restartował(plik ok 1gb)

Też wersja 2/16

Edited by Snajper

Sprawdź opcje zarządzania energią, przydziel apce pełne działanie w tle. Ja zwykle jeżdżę z Yanosik oraz waze

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this