Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Podczas rozmów słychać straszne trzaski. Zaktualizowałem system do miui 8.2 - 7.1.20 niestety nic nie pomogło. Co dziwne ten problem co jakiś czas pojawia się i znika co zaczęło mnie bardzo irytować.

Dzisiaj skorzystałem z narzędzia "DIAGNOSTYKA" zamieszczonego w miui. Wydedukowałem, że problem jest w drugim/tylnym mikrofonie. Czy jest możliwość aby (np. przez zmianę wartości jakiegoś pliku) całkowicie wyłączyć drugi mikrofon, tak aby urządzenie korzystało tylko z tego głównego?

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

/pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się w zmienianie pliku bulid.prop, wyłączanie tego mikrofonu itp. i to nic nie dało. Spróbuj wgrać Resurrection Remix 5.8.0 na androidzie 7.1.1, na tym rozmowy były u mnie idealne. Teraz wróciłem do xiaomi.eu i jeszcze się nie zdążyło żeby była zła jakość rozmów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2017 o 17:47, RegimeOfTerror napisał:

Bawiłem się w zmienianie pliku bulid.prop, wyłączanie tego mikrofonu itp. i to nic nie dało. Spróbuj wgrać Resurrection Remix 5.8.0 na androidzie 7.1.1, na tym rozmowy były u mnie idealne. Teraz wróciłem do xiaomi.eu i jeszcze się nie zdążyło żeby była zła jakość rozmów. 

U mnie to jakieś anomalie. Zawsze po 1-2 dniach problem samoczynnie ustaje. Tak było i tym razem, teraz jakość rozmów jest idealna. Ale zapewne za miesiąc-dwa powtórka z rozrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...