Skocz do zawartości
  • 0

Zaufane sklepy z gw. w Polsce


Nick-T

Pytanie

Cześć wszystkim, przymierzam się do kupna, poznajdowałem kilka ofert różnych sklepów i mam do Was kilka pytań. Najpierw o gwarancji - chcę kupić telefon WYŁĄCZNIE z gwarancją realizowaną w Polsce, nie przyjmowaną i wysyłaną do Chin ale z naprawą w Polsce włącznie. Z tego co wyczytałem w PL jest dwóch oficjalnych dystrybutorów - ABC Data i CK Mediator, czy to znaczy że jeśli w jakimś sklepie kupię telefon od jednego z nich to mam pewność że telefon w razie czego będzie serwisowany w Polsce? Podobno telefon od ABC Data kosztuje 1300 a od CK Mediator 1000, skąd ta różnica? Czym ogólnie różnią się ci dwaj dystrybutorzy - inny serwis, usługi?

Linki do sklepów:

https://www.aze.com.pl/pl/p/Telefon-Xiaomi-Redmi-Note-3-KATE-32GB/586

http://partneragdrtv.com.pl/telefony-komorkowe/telefon-komorkowy-xiaomi-redmi-note-3-32gb-gold-,id-24452

http://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-55-lte-zloty-redminote3-gd-p445208 (widzę po wymiarach że to kenzo ale po zapytaniu dostałem odpowiedź że sprzęt pochodzi z europejskiej dystrybucji i jest serwisowany w PL)

http://technos-online.pl/157,xiaomi-redmi-note-3-global-kate-lte-800mhz-3-32gb-16mpix-4050-mah-(zloty).html (tu narazie niedostępny, może na dniach coś się zmieni?)

https://proline.pl/?p=XM-RN3-32-CE+GD

 

Może ktoś kto siedzi w temacie mógłby mi wskazać w którym z tych sklepów na 100% kupię Kate z normalną polską gwarancją 24m? Wolę tu najpierw zapytać i uniknąć zwrotów bo wiem jak to czasem niektórzy sprzedawcy bezmyślnie kopiują opisy produktów...

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja kupiłem tutaj http://acom.pl/p/468/48477/smartfon-xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-fhd-lte-5-5-quot-zloty-polska-dystrybucja-smartfony-telefony-telefony-i-tablety.html
Polski sklep z długim stażem, mają z CK Mediator :-)
Też zależało mi na gwarancji w PL
Aze ma chyba z Chin i sami sprowadzają.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ABC Data to oficjalna hurtownia Xiaomi, mają podpisane umowy. CK Mediator rozprowadza sprzęt międzynarodowy ale bez umowy z Xiaomi.

Jak kupisz w Polskim sklepie to tam oddajesz na gwarancji i tyle.

Taniej jest polować na sprzęt z CK Mediator, masz to samo co z ABC Data tyle że taniej

To że wymiary bywają pomylone z kate/kenzo to jest dosyć nagminne i lepiej się dopytać.

A sam telefon rewelacyjny i będziesz zadowolony z zakupu

Wysłane z Redmi Note 3 Pro SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Rafał2016

Cytat

Jak kupisz w Polskim sklepie to tam oddajesz na gwarancji i tyle.

Ale chodzi mi o to aby ten sklep nie wysyłał dalej do Chin tylko do polskiego serwisu.

Cytat

CK Mediator rozprowadza sprzęt międzynarodowy ale bez umowy z Xiaomi.

Jeśli bez umowy to mimo to serwisują w Polsce?

Mógłbyś się jeszcze wypowiedzieć o podlinkowanych sklepach? Tj. Kate i PL gwarancja?

@gonzo_86 Pewien jesteś co do tego aze? Tam w sumie nie dość że najlepsza cena to jeszcze mają w ofercie gume+szkło dedyk do Kate, to by mi było na rękę.

CK Mediator czyli telefon ląduje w polskim serwisie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

AZE nie jest oficjalnym dystrybutorem Xiaomi. Co do opinii na temat tego sklepu przeglądnij sobie ten wątek

W ogóle polecam zaglądnąć do tego tematu jeśli szukasz opinii na temat konkretnych sklepów https://miuipolska.pl/forum/forum/56-opinie-o-sklepach/

Edytowane przez PawelK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PawelK Wiem że nie jest dystrybutorem ale nie wiem czy sprzedaje jako pośrednik od dystrybutora ABC/CK czy z Chin.

@tpawel Tam ten model jest już niedostępny i nie wiadomo czy będzie bo Xiaomi już go nie produkuje. Więc zostaje tylko polski dystrybutor, zależy mi tylko żeby sklep był pewny co do modelu i gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, poczytałem opinie o aze i pasuję, zostają 4 sklepy. Od Sferisa pewnie jutro dostanę odpowiedź a o trzech pozostałych z tego co pamiętam czytałem dobre opinie. No i jeszcze Foster z rokiem gwarancji gdyby inne sklepy były do d...

Ktokolwiek coś wie o tych sklepach i gwarancjach w nich - pisać śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tam nie wiem co Wy macie do Aze. Ja miałem z nimi styczność(odesłanie na gwarancji) i złego słowa nie powiem. Kilka znajomych od nich też telefony brało i wszystko ok. Teraz znów widać że technos zalicza wtopy i jakoś ludzie dalej pod niebiosa zachwalają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja tam nie wiem co Wy macie do Aze. Ja miałem z nimi styczność(odesłanie na gwarancji) i złego słowa nie powiem. Kilka znajomych od nich też telefony brało i wszystko ok. Teraz znów widać że technos zalicza wtopy i jakoś ludzie dalej pod niebiosa zachwalają...

Za dużo osób widzialem że się na nich przejechało. Natomiast cieszę się że to nie reguła i są takie osoby jak Ty, którym ten sklep nie podpadł, nawet podczas realizacji gwarancji

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie rozumiesz. Poczytaj w ich temacie jak to wyglądało kiedyś. To nie była pojedyncza wtopa. Mieli super domenę xiaomi.com.pl i masa ludzi tam kupowała myśląc, że to oryginalny sklep. Potem kupując w PL czekali dwa razy dłużej niż by sobie kupili w Chinach

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, tpawel napisał:

Zajrzyj w temat o tym sklepie. Naprawdę cieszę się że Ci się udało, ale pępkiem świata nie jesteś;) są inni, którzy nie mieli tego szczęscia

Redmi PRO by TT
 

Pępkiem nie jestem. Ale sporo opinii jest od osób które gdzieś coś przeczytały i powielają tą opinię dalej. Nikogo przecież nie zmuszam.

Znalazłem nawet oferty za Mi5 3/64 za trochę ponad 2000zl z gwarancją realizowaną w Polsce,więc co kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Nick-T napisał:

Aktualizacja - sklep Sferis, jak pan przez telefon mi opisał, jest z europejskiej dystrybucji, ale bez B20 :) czyli odpada. Znalazłem jeszcze telefon na emag czyli ex agito, ktoś coś?

A do czego ci  to B20 ?  każdy się tym podnieca  jak by nie wiem co to było  nie dość ze 800mhz kuleje i jeszcze długo będzie kuleć   a w dodatku oferuję ją  tylko jeden operator .

Jak chcesz  z oficjalnej dystrybucji  to X-kom jest  oficjalnym partnerem ABC.DATA i mark i Xiaomi

 

emag  jest teraz w rękach rumunów  .

1 godzinę temu, Nick-T napisał:

@Ryba85 jak realizują w Polsce jak sprowadzają prosto z Chin bez polskiego dystrybutora?

Jak jak u pana janka w garażu  przy świeczce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...