Jump to content

frqq

Recommended Posts

Witam!
Od miesiąca jestem użytkownikiem MI5. Zauważyłem duży problem(myśłałem ,że zniknie po update do 7, ale nie ).. Mianowicie telefon zwyczajnie się tnie, animacje systemowe "rzną się" jak na mojej starej Xperii Z.. Tak proste apki jak Facebook w momencie przwijania na dół, też się przycina, messager również ( wiem , wiem apki sa zle zrobione , ale na innych mi5'tkach nie tnie , na innych telefonach z sd820 tez nie !?) Czasami jak wychodzę z apki nawet ta animacja przycina.. 
Dodam ,że mam global rom, nie chciałem jeszcze w nim grzebać, bo to nowy telefon, myślałem ,że będzie śmiagał jak przecinak.. 
Korzystam z najnowszego romu w wersji beta. Czyli android 7. Uprzedzam posty typu zrób mu ustawienia fabryczne, wyczyść cash. Robiłem mu już 2 razy vipe.. Nie daje nic.. Co wiecej przed tym jak zrobiłem mu pierwszy raz vipe to przy messagerze( w momencie jak chciałem zobaczyć starsze rozmowy wywalał mi komunikat "wystąpił problem, spróbuj pózniej", następnie wywalało mnie na samą górę. Używam apki do optymalizacji i czyszczenia śmieci, próbowałem wyłączać optymalizacje MIUI oraz zarządzanie pamięcią na podstawowe , albo wyłączyć - nic nie dało.. Wysłałem prośbę o unlock bootloadera do xiaomi.. Mam zamiar wgrać w miui polska, choć nie wiem czy to coś da oprócz tego ,że nie bede miał OTA.  

Jakieś porady dla mnie ? 

Moja wersja to 32 (spec każdy zna). 
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...