Skocz do zawartości

Bateria MI3


radzix5

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim:) Mam problem z bateria tak mi i sie wydaje , juz drugi raz zdazylo mi sie obudzic rano spojzec na telefon a z np 67 % baterii zostalo jedynie 9% telefon byl nie uzywany cala noc lezal na biurku dodam ze mam plany oszczedzania ustawione na noc jak i przy rozladowniu nie wiem po czy jej lezy stronie wina czy po stronie wadliwego software czy hadware moze ktos mial podobna sytuacje albo wie jak temu zaradzic zastanawiam sie nad wysylka na gwarancje telefon mam od lutego to jest 2 msc a juz zaczynaja byc problemy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zobacz czy masz wyłączona lokalizację. U mnie na KK bateria się prawie nie rusza nawet z włączoną lokalizacją.

Oczywiście zależy jakie kto ma procesy włączone. Nowy Email powoduje najwięcej i najdłuższe wakelocki, przynajmniej u mnie.

e9epupe6.jpg

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u6e8yjyj.jpgWitam. W moim MI3 także zauważyłem szybsze zużywanie energii. Wie ktoś co to za proces 1013? Muzyki nie słucham na telefonie, z audio to jedynie powiadomienia systemowe lub programowe.

Wysłane z mojego MI 3W

Edytowane przez nerwowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz coś nie tak.

Zobacz czy jakaś aplikacja nie używa wyjścia audio. Np. radio, może coś do nagrywania.

Gdyby nie pomogło to zrób wipe i stopniowo przywróć aplikacje a ustawienia systemowe ustaw ręcznie.

Ja na 2 MI3 nie miałem takiego przypadku (ani 4.3 ani 4.4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila. Podłącz telefon do ładowania do 100% po czym odlacz. Tu masz zapisy z wakelock które były w czasie odłączenia od ładowania. Musiałeś coś włączyć, uruchomić jakąś aplikację, cokolwiek. Zobacz czy pojawią się ponownie po zresetowaniu tego rejestru.

Ten rejestr pokazuje jaka usługa wzbudza CPU. Ogólnie nie ma tak by tu było pusto. Jeśli np masz synchronizacje poczty to będzie tu pokazane mniej więcej jak długo trwał proces synchronizacji i ile razy ta synchronizacja się włączyła. Rejestr się resetuje przy odłączeniu od ładowania.

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno byłem w szoku tak w odwrotną stronę, że się tak wyrażę.

Zawsze na noc podłączam telefon, rano koło 6 odłączam no i bardzo byłem zdziwiony gdzieś tak około godziny 10, gdy okazało się, że nadal mam 100% naładowania. Wydało mi się to niemożliwe, choć rzeczywiście zawalony robotą niejako zapomniałem o telefonie, bo i nikt nie dzwonił. Jednak wifi działa, lokalizacja jest, bluetooth itp też włączone, odświeżanie poczty gmail bardzo częste wiec, nie ma bata, powinno zjeść choć te kilka procent.

Ale coś jednak byo na rzeczy, bo cały dzień zakończyłem na poziomie 85% co jak na moje doswiadczenia jest prawdziwym rekordem :)

Edytowane przez GeoT
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...