Skocz do zawartości

Czyżby naprawdę? - Redmi Pro 2


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi

Plotki o następcy bardzo ciekawego, choć nadzwyczaj chłodno przyjętego flagowca serii Redmi (z porządnego serwisu):

http://www.mgsm.pl/pl/aktualnosci/7186/Xiaomi-Redmi-Pro-2:-zdjecia-ceny-troche-danych.html

Moja opinia: RP ze snapem? Super. Może ostro zagrozić 5.5" konkurencji z mtk. Żeby jeszcze dali mechaniczny home z czytnikiem linii i będzie super telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tpawel napisał:

Co masz na myśli pisząc mechaniczny?

Redmi PRO by TT
 

Klik klik - pewnie to.

Jak już pisałem w innym temacie, nie wierzę że taki sensor dadzą. A jak dadzą, to soft obetnie, bo to jest niemożliwe, żeby jakiś Redmi miał lepszy sprzęt od Mi5 / Mi5s plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tpawel napisał:

Co masz na myśli pisząc mechaniczny?

Redmi PRO by TT
 

w jakim homie możesz dać czytnik linii?

patrz - mi5, mi5s, rp, samsungi

zamiast pisać mechaniczny zastosuję więc definicję @galakty: przycisk home klik klik z czytnikiem linii

:)

Ten przycisk jest tym, co odciąga mnie od zakupu rn4 na rzecz rp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, stereo0 napisał:

News na podstawie gizchina. Czyli plotki ploteczki i zmyslanie. Nie podniecalbym się tymi rewelacjami

Teoretycznie... Redmi Pro 1 ma sensor z Mi4C, ale i tak robi gorsze zdjęcia, bo ma inną optykę, przetwornik i gorszy soft + pewnie biblioteki... Więc mogą dać coś lepszego ale to nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RP jest dość mocno hejtowany, generalnie chłodno się o nim mówi. Wizerunek tego telefonu psują dwie kamery. Zamiast być dobre, są po prostu bublem... Już lepiej byłoby dać pojedyńczą kamerę i nie promować telefonu jako dwukamerowca, przynajmniej ludzie by się mniej nerwili :). Ja jednak nie miałbym nic przeciwko rp2, choć gdyby zamierzali rozwijać tę serię, to sądzę, że ciężko byłoby to balansować pomiędzy redmi note, mi[x]plus (jeżeli coś takiego będzie kontynuowane i mi note. Pożyjemy, zobaczymy. Grunt, że szefostwo xiaomi zna się raczej na swej robocie i jeżeli uznali rp za błąd, to nie będą go już raczej chcieli od nowa popełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, aparat w redmi pro idealny nie jest i o ile można było na niego psioczyc jak telefon kosztował po premierze prawie tyle co mi5, to teraz jak na 170$ to ciężko coś z takim ekranem w podobnej kasie i z lepszym aparatem kupić. Niby jest cool1,ale softowo w porównaniu do xiaomi.eu jest mega słabo

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w tej cenie jak zależy ci na ekranie to RP jest chyba najlepszym wyborem. Znaczy są jeszcze serie m[cyferka]note i mx[cyferka] od meizu, miały one oledy i chyba nawet amoledy, ale to smartfony w trochę innym stylu od RP. RP jest jednak bardziej 'pro'. Z 5,5" konkurencją są jeszcze LeTv, ale oni chyba nie pakują oledów (mogę się mylić).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Brzmi zacnie. Przecieki z Snapem 660 już się pojawiają i widać skok wydajności w benchmarku, głównie pod względem grafiki. 14 nm też powinno dać lepsze wyniki na baterii.
Jedno co mi nie pasuje, to data premiery, wątpię by pojawił się w tym miesiącu. Prędzej w następnym, a w sprzedaży to i tak pewnie nie wcześniej niż w czerwiec/lipiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W przypadku xiaomi nie ma czegoś takiego jak plotki potwierdzające specyfikację. Premiera ją potwierdzi. Do ostatniego dnia note 4x miał mieć niby snapa 653, nawet niektórzy go w benchmarkach widzieli. I co wyszło? Snap 625

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...