Skocz do zawartości

Nieudane odblokowanie bootloadera w Note 3 pro Pomocy!


fotograf_prestizhd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam note 3 pro 2/16 chiński z chińską wersją miui 8. Chciałem odblokować bootloadera i wgrać przez mi flash od nowa. Wyłączyłem tel , uruchomiłem fastboot ( power i -), podłączyłem do kompa przez usb. Odpaliłem adb. Następnie Mi flash przeszedł normalnie. Tel wyłączył się tak jak powinien. Odłączyłem od kompa i chciałem go uruchomić. I już się nie udało. robiłem tak samo już na 3 tel i na tamtych było wszystko normalnie. Pomóżcie to bardzo pilne. Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 3 pro. Od nowa. Telefon nie daje znaku życia. Brak reakcji na power i - oraz na power i +. Na tel podłączonym do komputera miga czerwona dioda. Podłączam do komp. win 7 64 bit. Zostaje wykryty jako qualcomm....Zaczynam robić wszystko według instrukcji z linku

Ściągnąłem wszystkie pliki. W tej chwili sprawdzam - tel. nie jest wykrywany w Mi flash. Nie wiem co robić dalej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już masz odpowiedź w tym trybie nic nie zrobisz, teraz musisz przejść w EDL. Teraz masz tryb diagnostyczny 900E a EDL to 9008.

Sprawdź ten wątek:

https://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/guide-how-to-reboot-to-edl-fastboot-t3394292

Zresztą już był ten problem na forum:

 

Edytowane przez slimdick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wczoraj spróbowałem sposobu z wyjęciem baterii. Dzięki niemu udało się wprowadzić telefon w fastboota.

Później przez Miflash wszystko udało się zrobić tak jak w poradniku i zakończyło się sukcesem. Telefon odpiąłem od

kompa i chciałem uruchomić. Pojawiło się tylko logo Mi i te 3 małe diody migające. Czekałem aż się uruchomi ten

system. Zostawiłem na noc. rano tel. zastałem wyłączony. Na próbę włączenia reaguje tylko migającą diodą. W

fastboota nie chce wejść. Podłączony do komputera i na kompie brak reakcji. Po kilkunastu minutach na ekranie

pojawia się że bateria wyładowana. Okazuje się że w jeden dzień bateria z 90% spadła do 0. Naładowałem go do 50%.

Udało się odpalić fastboota. Podłączyłem do kompa i wykryło go jako Lenovo ADB DEVICE - Lenovo composite ADB

Interface. Wszedłem na stronę z linku http://en.miui.com/thread-290959-1-1.html i ściągnałem ten plik

    fastboot_edl.zip . Zainstalowałem odpaliłem i zainstalował się w końcu sterownik qualcomm 9008 a nie 900e.
 
Odpaliłem MI flash i zacząłem wgrywać. Zakończyło się sukcesem. Tel się wyłączył. Włączyłem go. Już się uruchamia

prawie godzine...macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...