Skocz do zawartości

MI4C sam dzwoni sobie


bumbum35

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu w MI4c mojej żony, podczas gdy ze mną zaczyna rozmowę, słyszę w słuchawce "rozmowa będzie kontynuowana" a telefon żony sam dzwoni sobie do kogoś innego. Tak jakby chciał drugą rozmowę dołączyć. Wtedy żona rozłącza drugą rozmowę i rozmowa ze mną wraca. Co może być przyczyną?   Miui Polska z grudnia MIUI 8.2 by xiaomi.eu.6.11.17

Edytowane przez bumbum35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu w MI4c mojej żony, podczas gdy ze mną zaczyna rozmowę, słyszę w słuchawce "rozmowa będzie kontynuowana" a telefon żony sam dzwoni sobie do kogoś innego. Tak jakby chciał drugą rozmowę dołączyć. Wtedy żona rozłącza drugą rozmowę i rozmowa ze mną wraca. Co może być przyczyną?   Miui Polska z grudnia MIUI 8.2 by xiaomi.eu.6.11.17

Też tak mam czasami. Czasem dzwoni mi na ostatnio wybrany numer. Mam ostatni dev ROM. Na wcześniejszych też się zdarzało. Może nowa wersja to poprawi, mam nadzieję.
Pozdr

MI4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znalazłem przyczynę. Po prostu brak czujników. Zainstalowałem program do testowania czujników i patrzę a tu żaden nie działa , zbliżeniowy,magnetic, światła, żyroskop. Wyłączyłem i włączyłem telefon i teraz jest ok. No ale wczoraj telefon był też restartowany rano a dzisiaj nie działało. Przedwczoraj też czujniki nie działały. Ciekawe co rozłącza czujniki.

Oczywiście to że sam dzwonił to wina czujnika który nie wyłączył ekranu podczas rozmowy i uszami czy też policzkiem wybierany był numer.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...