Skocz do zawartości

Martwy redmi note2


m4jor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, telefon należy do syna od 8 miesięcy. Wczoraj na noc podłączony do ładowarki rano zero reakcji, wyłączony nie świeci się dioda ładowania. Nie można wejść do recovery, fastbot. Da się go uratować czy kosz?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich,

Mam problem z telefonem Redmi Note 2. Mianowicie z telefonem stało się coś dziwnego. Padł całkowicie, nie włącza się, nie reaguje na ładowarkę, kompletnie nic. W chwili gdy to się stało telefon włączał się i wyłączał sam i wyskakiwał biały ekran, później już wyłączył się na dobre. Dodam, że przez ostatnie dwa tygodnie potrafił sam sobie coś kliknąć bez dotykania. Jakieś rady, gdzie szukać przyczyny ? Na pewno wygląda to na brak zasilania,  z portem ładowania nie miałem żadnych problemów, więc wykluczyłbym go.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nic nie zrobisz... Obstawiam płytę do wymiany...

Opłaca się w jakimkolwiek telefonie wymieniać płytę główną? Mi na przykład padła płyta główna w LG L70 jakieś dwa lata temu i wymiana jej nie była opłacalna.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, KucyG napisał:


Opłaca się w jakimkolwiek telefonie wymieniać płytę główną? Mi na przykład padła płyta główna w LG L70 jakieś dwa lata temu i wymiana jej nie była opłacalna.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 

Nie. Telefony teraz za szybko tracą na wartości, jeszcze we flagowcach ma to jakiś sens, ale w budżetowych telefonach nie. Często cena samej płyty jest większa niż samego telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się nim pobawiłem, i w końcu zaskoczył po którejś tam probie, niby działa normalnie, ładuje ale znowu chwile pochodzi i wyłączy się i włączy, albo wyskoczy podswietlony mrugający ekran, Tez mi się wydaje ze płyta zaczyna już siadać. Spróbuję dać do serwisu jeszcze, zobaczę co powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...