Skocz do zawartości

Opcja odblokowania odciskiem palca - GDZIE JESTEŚ? xD


Mailo43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Wreszcie po miesiącu czekania mój Mi5(3/64 WHITE) jest wreszcie w moich rękach, pierwszy tydzień użytkowania - BOMBA, zrobiłem w trakcie tego tygodnia jedną aktualke(była jeszcze kolejna ale nie miałem za bardzo czasu kiedy jej pobrać i zrobić), działa wszystko tak jak tego oczekiwałem również z odciskiem palca wszystko super, zrobiłem tą kolejną aktualke 7.1.19 na początku okej dopiero po dwóch dniach zaczęło się dziać xD, odblokowanie odciskiem zaczęło działać w kratkę w sensie że czasami w ogóle nie reagował, nie reagowała też funkcja jaką się przypisało do dotknięcia przycisku HOME(zazwyczaj pomagało ~trzykrotne odblokowanie telefonu wzorem i znów czytnik działał na "godzinę"), na trzeci dzień po tej drugiej aktualizacji, chyba po ponownym uruchomieniu opcja czytnika po prostu znikła z ustawień, telefon nie spadł, nie przegrzał sie, nie spadł na niego ani gram wody, był użytkowany normalnie, nie wiem co jest grane, jedyne co robiłem to hard reset - nic nie dało, pobrałem jeszcze raz tą aktualizacje (7.1.19) i zainstalowałem - też nic nie dało, pobrałem też starszą wersję ale nie mogę jej zainstalować bo wyskakuje błąd że aktualizacja jest starsza i tyle. Oprócz tego telefon działa bez zarzutów. Jestem zieloniutki, więc proszę o wyrozumiałość, dzięki za doczytanie do końca, proszę o pomoc, dziękuję :)

 

PS: Zapomniałem dodać że jest on na GLOBAL ROM

Edytowane przez Mailo43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...