Skocz do zawartości

Jakie słuchawki dokanałowe ?


raiders

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się  za jakimiś  sensownymi  i nie drogimi słuchawkami do smartfona .  Szukam czegoś w cenie do 100zl  max  im taniej tym lepiej .

Jest coś  godnego i wartego uwagi w tej cenie czy jeden "pies" co kupię ?

Zależy mi na solidności wykonania ,kabel w oplocie itp itd

Coś możecie polecić /zaproponować ?

W oko wpadły mi Xiaomi iron hybryd   na alii 18-20$  ktoś używa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E10 są niezłe ale jeśli do redmi 4 to polecam któreś od xiaomi. Ja kupiłem Xiaomi Iron hybrid lub inaczej Mi In-Ear Pro czy jakoś tak. Grają świetnie są tańsze od E10 i po za tym xiaomi ma funkcje MiSound dla swoich słuchawek co jeszcze poprawia dźwięk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, raiders napisał:

Skoro znalazleus strone audiobudget to kieruj sie nia.

I jesli szukasz czegos do 100zl, to po prostu kup kilka roznych par. Polecane sluchawki kz lub rock zircon w sklepach typu banggood gearbest itd mozna dorwac w przedziale 6-10$. Do tego dochodza jakies znizki kupony i inne "okazje". Ze sluchawkami z chin jest ten problem, ze czesto maja dosc wymyslne ksztalty i roznie jest z dostarczanymi gumkami. Wtedy trzeba kombinowac, jesli nie masz od innych sluchawek tipsow/silikonow to moze sie okazac ze sluchawki nie beda dobrze spasowane, beda wypadac, dzwiek bedzie mocno do luftu.

Hybridy od xiaomi niby sprawdzone i dobre, ale sporo ludzi narzeka na jakosc kabli ktore sie wyciagaja, przecieraja, nie kazdemu pasuje ich specyficzny ksztalt itd. Dobor sluchawek to ciezki temat i nie ma sluchawek ktore pasuja kazdemu. I ja pisze tu tylko i wylacznie o komforcie, zakladaniu i spasowaniu. Pomijam kwestie jakosci dzwieku, przebasowaniu, lub kombinacji EQ zeby to w ogole jakos brzmialo.
Testuje obecnie chyba 6 albo 7 komplet tanich sluchawek z chin i moja opinia jest taka. Jesli chcesz cos dobrze i tanio, to jak pisalem wyzej audiobudget i wziac ze 3 rozne pary po 5/6$. Jest szansa ze cos spasuje i bedzie sie dobrze nosic. Jesli chcesz troche drozej i pewnie, wez hybridy, tylko pamietaj ze mozesz nalezec do tej grupy osob ktorym te sluchawki po prostu nie spasuja. Ale tu wychodzi kolejna ich zaleta, bedziesz w stanie je sprzedac z niewielka strata. 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2017 o 16:06, raiders napisał:

W oko wpadły mi Xiaomi iron hybryd   na alii 18-20$  ktoś używa?

Zdecydowanie najlepszy wybór. Nie wiem, czy znajdziesz w tej cenie cokolwiek o choćby porównywalnych parametrach, jakości wykonania i dźwięku. Miałem wszystkie dotychczasowe modele słuchawek dokanałowych Xiaomi i "Hybrydy" są zdecydowanie najlepsze.

Pamiętaj tylko, że na Ali jest spore ryzyko nabycia podróbek. Proponuję zakup w jakimś licencjonowanym sklepie. Jeśli już koniecznie na Ali, to Hongkong Goldway.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Zdecydowanie najlepszy wybór. Nie wiem, czy znajdziesz w tej cenie cokolwiek o choćby porównywalnych parametrach, jakości wykonania i dźwięku. Miałem wszystkie dotychczasowe modele słuchawek dokanałowych Xiaomi i "Hybrydy" są zdecydowanie najlepsze.

Pamiętaj tylko, że na Ali jest spore ryzyko nabycia podróbek. Proponuję zakup w jakimś licencjonowanym sklepie. Jeśli już koniecznie na Ali, to Hongkong Goldway.

Goldway nie ma słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kubackjeee napisał:

Rock zircon zjadają na śniadanie słuchawki xiaomi. Ja bym się nie zastanawiał tylko rocki zamawiał.

Wysłane z mojego Mi5 pro
 

Nie mam porównania. Widzę jednak, że na Ali kosztują ~12 USD, więc zapodam i posłucham jak się sprawują.

12 minut temu, galakty napisał:

Goldway nie ma słuchawek.

No wiesz... Nie znam całej oferty Goldway-a... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mrosi napisał:

Nie mam porównania. Widzę jednak, że na Ali kosztują ~12 USD, więc zapodam i posłucham jak się sprawują.

No wiesz... Nie znam całej oferty Goldway-a... ;) 

Tylko prostuję :P Jakieś euti ma, chyba Mi Banda i tyle, reszta to same telefony i nie tylko Xiaomi. Ale fakt faktem, zaufany sprzedawca.

Hybrydki na niektórych aukcjach były zamawiane po 7 tyś razy... Więc raczej podróbek nie wysyłają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze się temat ruszył :) fajnie  .

 

Te Rock zricon  całkiem fajne ,kabel w oplocie szkoda ze nie cały  ,i kosztują tylko 10$

https://pl.aliexpress.com/item/100-Original-Rock-Earphone-Nano-Zircon-Stereo-Earphone-Headset-3-5mm-In-Ear-Headset-Earbuds-For/32497600045.html

ale faktycznie  słuchawki u chinczyków mają komiczne kształty :)

 

Edit : kupiłem te zircony z ww linku 41zl

Edytowane przez raiders
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kubackjeee napisał:

W dobraniu tanich słuchawek polecam https://audiobudget.com/leaderboard.php

Rock zircon grają lepiej niż dr dre beats. Chociaż to w sumie żadne rewelacyjne słuchawki, ale jednak drogie i znane.

Wysłane z mojego Mi5 pro
 

No akurat kiepskie porównanie. Dre Beats to jedne z najgorszych słuchawek z jakimi miałem styczność. Przesłuchałem kilka modeli i jedna wielka kicha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam AKG Y20. Kupiłem je do swojego Redmi 4 Pro. Chyba najlepsze słuchawki douszne jakie miałem do tej pory. Przy niskim (bardzo) poziomie głośności jakość jest bardzo dobra, i nie trzeba sobie "rozwalać mózgu".

Bluetooth raczej bym olał. 
1) Jakość dźwięku

2) Czas pracy

3) Cena

4) Gwarancja akumulatorka 6mc (nie mylić z gwarancją na słuchawki). 

Edytowane przez Sulfur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja używam słuchawek bezprzewodowych na bluetooth - Lenovo W520 Bluetooth

Jestem bardzo zadowolony. Przejście z kablowych na takie to jak kolejny krok w ewolucji - przy ćwiczeniach typu bieganie są naprawdę genialne. Do tego pozwalają na odbieranie połączeń - co jest przydatne jeśli telefon jest w plecaku lub pokrowcu. 

Używam ich niedługo, więc trudno wypowiedzieć mi się co do żywotności baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...