Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro z Androidem 7?


kamil9

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.01.2017 o 12:32, Nezumi napisał:

A co ten temat ma do Xiaomi? Bo na 100% 7.0, czy też 7.1 nie dostaniecie, Xiaomi ma politykę "1 upgrade androida na model", z praktycznie każdym telefonem tak jest... Chyba tylko Mi3 miało 2 upgrade'y... Także, limit na RN3P się skończył.

a co z kate które ma na dzień dobry 6.0 ? :) więc wg tej polityki RN3P kate powinno dostać 7.0 lub 7.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kyniolus73 napisał:

a co z kate które ma na dzień dobry 6.0 ? :) więc wg tej polityki RN3P kate powinno dostać 7.0 lub 7.1

8.0 od razu dostaniesz. Zauważ, że Mi4C nie dostał 6.0, tylko od razu 7.0 ma mieć. 

A Redmi... Cóż, Redmi może dostać, ale raczej nie dostanie niczego nowszego - wypuszczą nowego Redmi na nowym androidzie i tyle. Jak Ci zależy na numerkach to trzeba kupić coś z serii Mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam zależy na szybkich i pewnych aktualizacjiach numerów w wersji Androida to kupicie Nexusa lub pixel lub Android one  a jak ogólnie na paru aktualizacjiach to jakiegoś flagowca bo średnia półka zawsze miała problemy z aktualizacjami androida na xiaomi przynajmniej to miui aktualizowane jest cały czas i poprawki bezpieczeństwa.Jak coś zepsują w aktualizacjiach jednej to być może naprawią w następnej:-D

Ja przypuszczam że albo wypuszczą bliźniaczy model rn3p albo Kate Dostanie 7.1.1 w dalekiej przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kyniolus73 napisał:

a co z kate które ma na dzień dobry 6.0 ? :) więc wg tej polityki RN3P kate powinno dostać 7.0 lub 7.1

Zapomnij, może i kate jest "osobnym" modelem, ale nadal jest to RN3Pro, a co za tym idzie, Xiaomi musiałoby DLA ŚREDNIAKA robić 2 softy, co więcej, jest jeszcze RN3, więc 3 softy, gdzie tu opłacalność? No nie ma. Więc nie ma się co nastawiać, jeżeli kiedyś będzie, to na pewno dowiemy się szybciej, niż napisze o tym jakikolwiek inny serwis typu gizchina :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...