pieczony

Czy na RN4 MTK działa snapchat?

Recommended Posts

Obecnie posiadam RN2, na którym są problemy z nagrywaniem video w kilku aplikacjach (np snap, najnowszy messenger). Zastanawiam się nad zakupem 4. Czy ktoś używający tych apek na RN4 mogłby mi powiedzieć, czy nie ma z nimi problemów?

Chodzi o ciemny, poruszający się obraz kamery w tychże aplikacjach? Jeśli tak to wiedz, że występuje to na wielu urządzeniach Xiaomi. Zarówno na RN2, RN3 jak i teraz na MI MAX mam czasem z tym problem.

Tak, właśnie o ten problem mi chodzi. Zastanawiałem się długo, o co może z tym chodzić. Zainstalowałem nawet cyanogena, ale nie pomogło. Może jest to związane z procesorem (mtk vs sd)? Dlatego właśnie chciałem zapytać się kogoś, kto ma ten telefon (albo np Redmi Pro), czy u niego to działa czy nie .

4 godziny temu, pieczony napisał:

żeby nie czekać miesiąc i nie martwić się o cła

Chyba o VAT. Cło na telefony wynosi 0.

Dnia 29.01.2017 o 11:47, pieczony napisał:

Dzięki za odpowiedzi. A możecie jeszcze zobaczyć, czy ten telefon jest legit? Wolałbym jednak zamówić z Polski, żeby nie czekać miesiąc i nie martwić się o cła. O ten mi chodzi.

Nie trzeba czekać miesiąc możesz 7-10 dni czekać na przesyłkę i mieć ochronę przed Vat 23%.

Guest
This topic is now closed to further replies.