Skocz do zawartości
  • 0

Zestawienie aktualnie najtańszych xiaomi do ok 600 zł [linki]


r00baq

Pytanie

Najtańsze xiamoi aktualnie znajdziemy na aliexpress u hong kong goldway.
Do wszystkich doliczone sellers shipping metod. Ceny w Euro.

Mam prośbę, 1) który będzie najlepszy w stosunku cena/jakość? 2) Który znich pod względem szybkość/płynność działania (bez przycinania)? 3) Gdyby barć obie te kategorie który najbardziej warto zakupić aktualnie?

Myślę, że odpowiedzi tu zawarte przydadzą się osobom chcącym coś kupić do ok 600 zł.


Redmi 4 (2/16) - 122,02€
https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-4-Mobile-Phone-Rice-4-Snapdragon-430-Octa-Core-2GB-RAM-16GB-ROM/311331_32763272534.html?spm=2114.12010615.0.0.FUlCq7

Redmi 4 (2/16) - 119,17€
https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-4-Mobile-Phone-Snapdragon-430-Octa-Core-CPU-2GB-RAM-16GB-ROM-5/311331_32768275192.html?detailNewVersion=&categoryId=5090301&spm=2114.12010608.0.0.6tdyNp

Mi4c - 141,97€ - ok 620 zł
https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4c-Mi-4c-4G-FDD-LTE-Mobile-Phone-Snapdragon808-Hexa-Core-5-0-inch/311331_32476798619.html?spm=2114.12010615.0.0.FUlCq7

Redmi 3x (3x32) - 128,67€
https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3X-3-X-Mobile-Phone-Snapdragon-430-Octa-Core-5-0-1280x720-2GB/311331_32694134008.html?spm=2114.12010615.0.0.FUlCq7

Mi4 - 116,32€ 
https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-4G-LTE-Phone-5-0-1920x1080P-Snapdragon-801-Quad-Core-2GB/311331_32626980803.html?spm=2114.12010615.0.0.FUlCq7

Redmi 3s (2/16) - 127,72€
https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3S-Mobile-Phone-Snapdragon-430-Octa-Core-5-720P-13MP-Camera-Metal-Body/311331_32682893907.html?detailNewVersion=&categoryId=5090301&spm=2114.12010608.0.0.6tdyNp

 

Edytowane przez r00baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 godzinę temu, damo69 napisał:

W obecnym telefonie mam 2GB RAM i czasem jest to za mało. Bierz minimum 3GB, aplikacje będą coraz bardziej pamięciożerne.

Tak, ale do 600zł Ne kupie 3GB ram, chyba że jak mówi tpawel:

3 godziny temu, tpawel napisał:

Aparat iż wydajność to tylko mi4c, redmi to przede wszystkim rewelacyjne baterie, za mało kryteriów żeby prosto można było doradzić. Do 600zl kupi redmi 4 pro 3/32 gold

Redmi PRO by TT
 

rzeczywiście jest gdzieś redmi 4pro do tej kwoty. 

Może faktycznie za mało kryteriów. Jeśli chodzi o mnie to 5" maks, szybki i nie. Zacinajacy się telefon to podstawa. Bateria i tak będzie codziennie ładowana, a aparat może być zwykły. Chce żeby telefon podziałal spokojnie 2 lata, i żebym nie miał z nim problemów bo np będzie się zaginął lub coś w nim padnie samo z siebie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I jeszcze @tpawel czy warto dopłacić aż 136 zł z mi4 do redmi 4pro? Na aliexpress ten tel jest za taką cenę po przeliczeniu, wiec przekracza budżet maksa 600 zł. Czy Na prawdę uzyskuje się coś o niebo lepsze warunki tych kosztow? 

(tak wiem ze podałem mi4c za 620, ale to pewnie tylko dlatego ze jeszcze mies temu był o 100 zł tańszy i trochę stoi wyżej porównując podane modele. Tak czy inaczej tez przekracza górna granice budżetu) 

9 minut temu, damo69 napisał:

Też tak kiedyś mówiłem ;) Obecnie mam Mi2S z 4,3". Zarzekałem się, że więcej niż 5" nie chce. Teraz choruję na Mi5S i czekam na Mi6. Jednak trochę większy wyświetlacz jest wygodniejszy.

Ja mam tablet 10", i ciągle go używam. Telefon który jest tak duży ze zaczyna przypominać tablet, staje się nie praktyczny np. kiedy biegam lub jeżdżę na rowerze i chce coś na nim zrobić jadąc.

Edytowane przez r00baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 godzin temu, r00baq napisał:

I jeszcze @tpawel czy warto dopłacić aż 136 zł z mi4 do redmi 4pro?

Według mnie warto. 625 w 14nm mimo że na słabych Cortexach A53 jest wydajniejszy i dużo bardziej sprawny energetycznie. Telefon po prostu sprawniej działa i dwukrotnie dłużej trzyma na baterii. Mi4 to 3 letni telefon, procesor oparty na 32bitowych Krainach, ustępuje wydajnością oraz nie obsługuje listy instrukcji ARMv8, przez co jest niekompatybilny z Androidem 7+, a w przyszłości z aplikacjami. Tak samo jak było z przejściem z ARMv6 na 7.

Osobiście proponowałbym coś na Cortexach A72 w stylu Redmi Note 3/4, ale większy ekran i przekracza budżet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Fikoblin napisał:

Według mnie warto. 625 w 14nm mimo że na słabych Cortexach A53 jest wydajniejszy i dużo bardziej sprawny energetycznie. Telefon po prostu sprawniej działa i dwukrotnie dłużej trzyma na baterii. Mi4 to 3 letni telefon, procesor oparty na 32bitowych Krainach, ustępuje wydajnością oraz nie obsługuje listy instrukcji ARMv8, przez co jest niekompatybilny z Androidem 7+, a w przyszłości z aplikacjami. Tak samo jak było z przejściem z ARMv6 na 7.

Osobiście proponowałbym coś na Cortexach A72 w stylu Redmi Note 3/4, ale większy ekran i przekracza budżet.

Ok, a co w tej cenie? Czyli do 600 zł?i do 5"? 

Edytowane przez r00baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, r00baq napisał:

Ok, a co w tej cenie? Czyli do 600 zł?i do 5"? 

Dołożyć do Redmi 4 Prime na Snapdragonie 625. 3/32, ekran fullhd, no i udany procesor, Cortex A53 w 14nm dają świetne czasy na baterii. Jak możesz poczekaj do końca świętowania nowego roku w Chinach, ceny powinny trochę spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Fikoblin napisał:

Dołożyć do Redmi 4 Prime na Snapdragonie 625. 3/32, ekran fullhd, no i udany procesor, Cortex A53 w 14nm dają świetne czasy na baterii. Jak możesz poczekaj do końca świętowania nowego roku w Chinach, ceny powinny trochę spaść.

W podobnej cenie u goldiego jest jeszcze redmi 3s pro oraz redmi 3 pro. Nie będą lepsze od proponowanego przez ciebie redmi 4 pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 31.01.2017 o 07:40, tpawel napisał:

Osobiście szukalbym redmi 4 prime. 600zl to 140$+, poczekaj tydzień dwa, ceny się unormują i kupisz na 100%, tyle że gold

Redmi PRO by TT
 

Może być i gold. Zapakuje w czarnego case. Poczekam i zobaczę czy spadną bo na razie ciągle przy 640 zł wisi z przesyłka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po nowym roku w Chinach są zmiany w cenach telefonów. 

Mi4 -chyba wycofany chwilowo ze sprzedaży 

Mi4c - spadła do 597 zł 

Redmi 4 i redmi 3s - do góry 

Redmi 4 pro - mocno do góry. aktualnie 697 zł z 640 jeszcze 3 dni temu :(

Edytowane przez r00baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Edit:
Kto mi powie czy ten mi4 się opłaca czy nie? To jest bez lte wersja wcdma, ale podobno lte i tak w pl nie działa bo nie ma odpowiedniego pasma. 
https://m.aliexpress.com/s/item/32502777726.html#autostay

Dziala lte1800, które w PL dostępne. Do tego wersja wcdma ma wolniejszy modem hspa+ ( bez DC)

Wysłane z Lenovo P2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, r00baq napisał:

Edit:

Kto mi powie czy ten mi4 się opłaca czy nie? To jest bez lte wersja wcdma, ale podobno lte i tak w pl nie działa bo nie ma odpowiedniego pasma. 

https://m.aliexpress.com/s/item/32502777726.html#autostay

A skad mamy wiedziec co dla ciebie jest oplacalne? Siedzisz na na forum juz troche naprodukowales ponad 60 postow, nadal powtarzasz niesprawdzone informacje o LTE w xiaomi. Na wikipedii sprawdzisz jakie czestotliwosci LTE mamy w Polsce, a nastepnie porownujac to ze specyfikacja telefonu uzyskasz odpowiedz co i jak. LTE w mi4 bedzie dzialac, aczkolwiek telefon tak jak inne xioami (nie w wersji international) jest pozbawiony pasma B20 - LTE 800MHz. Z reszta sam goldway odsyla na strone ktora kolega damo69 powyzej polecil.

Ten mi4 posiada tylko 3G, mam dokladnie ten model w domu i internet dziala normalnie, nie targam gb plikow, nie przesylam cholera wie ile danych. Odtwarzanie YT dziala w porzadku (raczej filmow 4k nie odpalam), strony laduja sie normalnie wszystko dziala tak jak powinno. Nie odczuwam braku LTE, ba w drugim telefonie z LTE zdarzaja sie czasem (siec play) zamulenia i dziwne spadki predkosci - nie wiem czy nie jest to zwiazane z tym ze uzywam w duzym miescie i wieczorami sporo ludzi odpala "domowe" LTE. 

Goldawy sprzedaje tez mi4 w wersji 2/16 LTE tutaj: https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-4G-LTE-Phone-5-0-IPS-1920-1080P-Screen-Qualcomm-Quad/311331_1967664571.html

Natomiast co do samego telefonu. On ma 2.5 roku, nie bardzo wiadomo na ile te egzemplarze sa nowe, skoro mi4 nie jest juz od ponad roku produkowany. Bateria na obecne czasy nie powala, w polaczeniu z tym procesorem pozwala na okolo 5h sot. Zobacz sobie opinie na temat telefonu w dziale mi4. 

Osobiscie bym juz nie kupil tego telefonu. Raczej kierowalbym w strone redmi4. 

Edytowane przez PurpleHaze
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ten z linku jest niedostępny i juz go raczej u goldwaya nie będzie jak pisał mi partner sklepu na Facebooku. Ale dzięki za odp. W temacie telefonów od ich technicznej strony nie wiem zbyt wiele wie. Każda taka odpowiedź jest bardzo pomocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Tu się nie zgodzę, bo u mnie 6h SOT przy jednym dniu to minimum. Chyba, że chodziło Ci o lajtowe używanie to ok, wtedy 2 dni i 5H SOT jest ok. 

No masz rację . Bateria w mi4 u mojej żony jest naprawdę dobra. Sam się dziwiłem że tak długo trzyma.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jasne, bez lte strzał w kolano. Zostaje na razie poczekać i zobaczyć czy goldway zaproponuje jakieś ciekawe oferty telefonów do 600 zł bo na razie tylko redmi 4 2/16 lub redmi 3s 2/16 jeszcze się mieści cenowo i jako jedyne są godne ewentualnie zwrócenia na nie uwagi

Edytowane przez r00baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Goldway niestety nie obchodzi walentynek bo żadnych promocji nie było. Dodatkowo mi4 i mi4c juz wycofane, także do 600 zł zostają tylko 3 modele: redmi 3s i 4, oraz nowy 4A ale w na tyle wysokich cenach (bliżej 600) ze raczej się na obecną chwilę nie opłaca. 

Edytowane przez r00baq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O to dobra cena. Ile znizki dali? Rn3pro trochę za duży ale pomyślę żeby wykorzystać to do innego tel. Mi kupon chyba przepadł bo coś dodałem do koszyka, ale zanim zapłaciłem to telefony poszły, i kupon został zużyty. Ale tam było tylko chyba z 2$ znizki tylko 

10 godzin temu, Alucard napisał:

Ostatnio kupiłem siostrze redmi note 3 pro za 599zl, wystarczy wykorzystać kupon Ali które dają nowym użytkownikom ich serwisu, choć to i tak więcej jak było przed nowym rokiem chyba 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi o kupony które dają nowym, 8$ za 89$,10$za chyba wydane 150 itd, u goldwaya  RN3P jest za 146$ + 10$ (za te ich wysyłkę bez VATu)-10$(kupon) , przez przelewy24 wyszło 599zl z groszami. Ja osobiście bym jeszcze poczekal ale siostra pilnie potrzebuję telefonu 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Alucard jestem juz na aplikacji ale żadnych dolarów na dzień dobry nie dostałem, chyba że muszę się też zarejestrować przez aplikację?  Bo jak się zalogowalem na jeszcze dziś utworzonym koncie to nic nie było w kuponach 

Dnia 19.02.2017 o 10:45, Alucard napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@r00baqBo musisz je odebrać, jak wejdziesz w coins i coupons to powinna być tam taka reklama, kupony dla nowych, czy coś w ten deseń, klikasz i masz, a z tą rejestracją to też możliwe, choć na swoim starym koncie normalnie odebrałem takie kupony, tylko trochę gorsze, to chyba zależy też od ich danej promocji, jakby co pisz PW żeby nie robić tutaj offtopu 

Edytowane przez Alucard
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, r00baq napisał:

Ok mam jakieś kupony ale teraz problem żeby kupić 3 telefony i mieć je wysłane w 1 paczce, ale to już chyba na odrębny temat

Goldway nie wysyla wiecej niz jednego telefonu w paczce.

Za kazdy musisz zaplacic dodatkowe 10$ jesli wysylka ma isc SSM z pominieciem vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...