Sign in to follow this  
Sabat

PC nie wykrywa redmi 2 pro

Recommended Posts

Cześć, telefon mam od roku, zawsze wszystko działało aż tu nagle pc przestał mi go wykrywać. Telefon się tylko ładuje. Nie aktualizowałem softu w telefonie za to windows 10 ostatnio dostał jakiś update. Z góry dzięki za pomoc 

27 minut temu, Sabat napisał:

Telefon się tylko ładuje.

Jak jest podłączony, ściągnij od góry ekran z powiadomieniami, ustawieniami, kliknij w połączenie usb i zmień z "tylko ładowanie" na przesyłanie plików.

1 minutę temu, FromWP napisał:

Jak jest podłączony, ściągnij od góry ekran z powiadomieniami, ustawieniami, kliknij w połączenie usb i zmień z "tylko ładowanie" na przesyłanie plików.

No wlasnie tego nie mam :P 

Przed chwilą, Sabat napisał:

No wlasnie tego nie mam :P 

A w opcjach programistycznych? Tam jest jak ma być domyślnie widoczny po podłączeniu przez USB. Możliwe też, że wywaliło ci sterownik mpt w Windows. Coś system wykrywa jak go podłączysz?

Przed chwilą, FromWP napisał:

A w opcjach programistycznych? Tam jest jak ma być domyślnie widoczny po podłączeniu przez USB. Możliwe też, że wywaliło ci sterownik mpt w Windows. Coś system wykrywa jak go podłączysz?

Nie, system nic nie wykrywa. 

1 minutę temu, Sabat napisał:

Nie, system nic nie wykrywa. 

Sprawdź te opcje programistyczne, ewentualnie zmień port usb w komputerze.

4 minuty temu, FromWP napisał:

Sprawdź te opcje programistyczne, ewentualnie zmień port usb w komputerze.

Ustawilem w opcjach programistycznych tryb debugowania. Telefon teraz daj dźwięk przy podłączeniu do pc tak jak kiedyś gdy wszystko działało. Pc coś tam niby instalował ale dalej nie wykrywa. Nie widzę w opcjach programistycznych pozycji odpowiedzialnej za tryb widoczności urządzenia 

ADB i MIPCsuite nie pomogło. Telefon widnieje w "urządzenia i drukarki" w pozycji "nieokreślone" jako urządzenie android. Ech a tak chwaliłem 10tkę. Do tej pory nie miałem z nią problemów

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this