Skocz do zawartości

Brick - czy to mozliwe?


rezek10

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mój drogi tato korzysta na co dzień z mi3.Podłączył go wczoraj do ładowarki usb,niby się łaodwał,ale rano okazało się,że bateria padła i teraz miga tylko czerwona dioda przy próbie ładowania przez ładowarki sieciowe.Gdy jednak podłącze go do powerbanka to dioda świeci się stałym światłem przez około 10 sekund,po czym wyłącza się.Telefon na nic nie reaguje.Co się mogło stać i jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A masz gwarancję? Bo jeśli tak to nie warto do mnie bo ja zrobię to co sam zrobiłeś czyli podłączenie ładowarki.

Nie będę go otwierał bo na śrubkach jest plomba i potem nie oddasz na gwarancję.

Jeśli okaże się, że do wymiany jest płyta główna to w Xiaomi wymienią bez kosztów (o ile przebrniesz przez nich) a u mnie zabulisz jak za zboże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Potrzebuje pomocy z mi3 nie dziala nic poza trybem fastboot probowalem miflash ,operacja zakonczyla sie pomyslnie ale nie pomoglo dalej restaruje sie  co jakies 5s z logiem mi  proba wejscia w twrp nie daje rezultatow tylko fastboot i ladowanie  bateri dziala dodam jeszcze ze zaczelo sie od uzywania  gier nagle restart i tak caly czas tak  czy ktos ma jakies pomysly co robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie, mam podobny problem.

 

Nabyłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro i razem ze znajomym informatykiem przeprowadzaliśmy proces instalacji MIUI Polska 2016 zgodnie z poniższą procedurą: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Dodatkowo posiłkowałem się tym nagraniem:

https://goo.gl/PpmkbW

 

Wszystko przebiegło zgodnie z planem i przy ostaniej fazie działania:

"

  1. Po zakończonym procesie urządzenie wybieramy Reboot

"

Telefon się wyłączył i reaguje na przycisk power.

 

Po podłączeniu do ładowarki sieciowej od Xiaomi, 2000 miliA dioda mruga na czerwono po czym po ok 15 minutach przestaje mrugać.

 

Po podłączeniu do ładowarki Samsunga 2 A dioda miga znacznie krócej, ok 5 minut i zgasła.

 

Po podłączeniu łądowari HTC, 1 A, dioda przestała migać po ok 3 minutach.

Problem leży w ładowarce czy próbie wgrania MIUI Polska.

 

Zauważyłem, że do mojego model zaleca sie ROM Kenzo, ja użyłem AQUA

Dziękuję za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, woloszyng napisał:

Zauważyłem, że do mojego model zaleca sie ROM Kenzo, ja użyłem AQUA

Dziękuję za każdą odpowiedź.

To chyba sam sobie odpowiedziałeś ,wgrałeś nie prawidłowy rom.

Tutaj jest dział do twojego telefonu.

https://miuipolska.pl/forum/forum/207-redmi-note-3-pro/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej pisał.

Nie za ciekawa sytuacja. Wgrałeś soft nie z tego telefonu co trzeba. A mają inne procki. Jak masz gwarancję to ślij. Tylko jak coś to nic nie wiesz. :P

Bo obawiam się, że bez zwierania tzw. test points się nie obejdzie.

Ale jeszcze popytaj w swoim dziale.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może @Acid podpowie.

Ale na moje oko musisz skorzystać z powyższego poradnika co zapodałem z YT. Jak nie możesz uruchomić telefonu nawet by pokazał logo Mi i wgrałeś soft nie z tego telefonu to tylko zwarcie tzw. test points pozostało. I oczywiście modlitwa by komputer rozpoznał telefon. :)

Jak byś takie coś zrobił w Samsungu czy w smartphone z innej firmy to już by była płyta główna do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...