Skocz do zawartości

Najpiękniejszy utwór wzbudzający emocje?


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Co się tyczy mnie to ciary na plecach wywołuje stałe i niezmiennie jedna piosenka mimo że odsluchiwana już tysiące razy: Horytnica- Honor Legionisty.

https://m.youtube.com/results?q=honor legionisty horytnica&sm=1

Polecam zarówno tą nutkę jak i pozostałe utwory Horytnicy. Potrzeba nam dziś odrodzenia patriotyzmu, wszak czasy niełatwe a i przyszłość nie prezentuje się w kolorowych barwach.

Edytowane przez santos
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że prawdziwego patriotyzmu dzisiaj niewiele, a ten współczesny gimbo dresiarski patriotyzm jest straszny. Co do zespołów tego typu nie będę się wypowiadał, co kto lubi. 

Żeby nie robić offtop. Muzyka z Interstellar, szczególnie w kinie. Ciary maks. Z filmu np. Hans Zimmer - Mountains

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RegimeOfTerror napisał:

@wojtekmarchewka hehe, no tego to akurat nie, ale Kolorowy Wiatr śpiewany przez Edzię Górniak już tak ;) Z resztą nie wiem dlaczego ale Kolorowy Wiatr najczęściej śpiewana piosenka po pijaku na imprezach ;)

To moje imprezy były inne, bo nikt nie śpiewał utworów z bajek :D Nawet po pijaku, a oglądałem (i oglądam  do dziś)  chyba wszystkie animacje disneya, pixara, dreamworks oraz innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no tak.
Co do perełek wywołujących emocje, mam jeszcze jedną, kontrowersyjną co prawda i nie każdemu się z podoba. PS. Nie że jakoś popieram ten system, ale trzeba to przyznac, hymn ten był wybitny i działał na emocjach jak mało co



Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

niestety @JachuWojtan bliżej mi do piekła z  @JestemMortem :D

Dwa kroki od piekła... to już chyba niebo, prawda? :-)

@JachuWojtan o tak, zgadzam się, przepiękny hymn. Ale czy działa na emocje? Kwestia indywidualna.

 

6 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

@JachuWojtan Riposta :D



Uprzedziłeś mnie, Mazurek najbardziej podoba mi się w poniższej, dynamicznej wersji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...