Skocz do zawartości

aparat kiepska jakość zdjęć


Qsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Od niedawna posiadam Redmi Note 4 3 GB ram 32 GB wew. Helio X20 Global, jeszcze nie MIUIPolska i mam problem z kamerą.

Otóż obraz jest niemalże całkowicie rozmazany, kamera nie jest ani pęknięta ani brudna, co może powodować ten problem? 

Tylni aparat działa dobrze.

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź

EDIT: Problem rozwiązany

Edytowane przez mi_user223
Problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś ma jakiś pomysł aby zdjęcia robione z fleszem wyglądały w miarę przyzwoicie? 

Bez flesza przy dobrym oświetleniu nie mam zastrzeżeń ale kiedy włączę flesz to zdjęcia wyglądają jakby były robione we mgle.

We wcześniejszym telefonie LG Spirit zdjęcia z fleszem wychodziły o wiele lepsze, tutaj się bardzo zawiodłem. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł czy można to jakoś podratować przez zmianę ustawień w aparacie to proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział czy nie powinien post trafić np do Ogólne dla tego modelu ale..

Moja dziewczyna często robi zdjęcia aparatem jaki jest w tym telefonie, mamy dwie takie sztuki i mi to nie robi różnicy ale ona przy robieniu zdjęć makijaży czy podobnych zauważyła że zdjęcia są zależnie od oświetlenia: żółte, mają przekłamane barwy.

Co gorsza uważa że stary telefon Redmi 3 robił lepsze zdjęcia. Czytałem i sporo osób ( z co wrażliwszym okiem)  pisało o problemie z aparatem, nie wynikają one ze słabej matrycy czy obiektywu a raczej cudów ze sterownikiem od Xiaomi.

Czy znacie może jakąś alternatywną aplikację do aparatu dzięki której zdjęcia są lepsze? Np

Snap Camera HDR robi lepsze zdjęcia ale ma problemy z zoomem, to znaczy nie ma w niej takiej możliwości by paluchem zaznaczyć co ma być na pierwszym planie a reszta może być rozmytym tłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...