Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Pro 3/64


lisek12212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zamierzam zakupić pierwszego w życiu Xiaomi i jest nim Redmi Pro 3/64 
Znalazłem na allegro aukcje od osoby o nazwie vostro_master
Jest tam najniższa cena a na tym mi najbardziej zależy(na polskim sofcie również) Jest to osoba godna uwagi  czy raczej omijać i szukać innego telefonu?
Piszcie co o nim sądzicie i chcę się również dowiedzieć czy w tym telefonie jest dioda powiadomień?
Z góry dzięki.

Edytowane przez lisek12212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, PolishPROGamer napisał:

Witam, warto kupić Redmi Pro z http://www.honorbuy.com/896-xiaomi-redmi-pro-64gb.html ? Strona zaufana na Reddicie. Zależy mi na niskiej cenie i możliwości odblokowania bootloadera oraz wgrania MIUIPolska lub Lineage OS. Wysyłka z EU kusi ;-) Z pewnym powodów uparłem się na Redmi Pro 8-)

Cena d*py nie urywa :P po doliczeniu 34$ kosztów wysyłki, wychodzi Ci 254$. U Goldway-a ta sama wersja 212$ z wysyłką " seller's shipping method" czyli bez Vat-u czas dostawy do 14 dni, bootloader odblokujesz, Miui zainstalujesz :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w Goldway jest korzystnie. Nawet jak nie wybiorę "One-year replacement warranty in Poland US $13.96" będę miał gwarancję? A etui silikonowe i folię/szkło ochronne warto też kupić na Aliexpress u kogoś innego bo w Goldway nie widzę?

Lepiej u kogoś innego. Polecam sklep Mark Saul. Kupiłem szkło Mocolo i case Ipaky

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2017 o 19:35, PolishPROGamer napisał:

No, w Goldway jest korzystnie. Nawet jak nie wybiorę "One-year replacement warranty in Poland US $13.96" będę miał gwarancję? A etui silikonowe i folię/szkło ochronne warto też kupić na Aliexpress u kogoś innego bo w Goldway nie widzę?

Nie wybieraj tej opcji z gwarancją, ponieważ to i tak nie działa jeszcze w Polsce, to nie jest opcja Goldway-a tylko Aliiexpres, kupując od niego  bez tej opcji masz rok gwarancji, szkła i etui ja także mam w sprzedaży do tego modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...