Sign in to follow this  
mygumas

Dzwonki z powiadomień na połączenie, gdzie są w systemie, jaki folder

Recommended Posts

siema,

jestem nowy jeśli chodzi o siajomi ;) w jakim folderze zanjdę dzwonki, które można wybrać gdy chce się ustawić sygnał na powiadomienia. Bo widzę, że są inne dla powiadomień i inne dla połączeń czy sms. Przeszukałem zawartość telefonu, wszystkie foldery, ustawiłem 'pokaż ukryte pliki' i nie znalazłem. Np dzwonek "Frog'' jest tylko dostępny dla powiadomień sms a dla połączeń nie ma.  

Ktoś coś :) ?

Edited by mygumas

26 minut temu, focusik09 napisał:

System/ media/ audio

tam masz ringtones i notifications 

Jestem w pamięć wewnętrzna >     i nie ma tu folderu System. Są Ringtones oraz Notifications ale są one puste.  
Ewentualnie może ktoś mi wrzucić paczkę tych dzwonków w zipie gdzieś :) ?

Przy okazji zapytam, jak wejde w książkę telefoniczną i zacznę wpisywać numer na dialrze 1800  to mam jakieś numery zagraniczne około 20  air india, asus, axis bank itp.. jak to usunać bo normalnie nie da się, skąd to :)

Musisz mieć zrootowany system. Wtedy jakimś dobrym menedżerem plików, np ES eksplorator plikow że sklepu play, trzeba wejść głębiej w urządzenie. W pamięci telefonu nie masz co szukać. 

Ewentualnie jeśli masz jakiś rom Miui, ściągnięty na komputer to możesz sobie go przeglądać za pomocą np 7zip i podpatrzec ci tam jest :)

Ci do dialera to zapewne nie masz Miui od Acida ;)

Edited by focusik09

ok są gdzieś na forum te dzwonki?  mógłby ktoś wrzucić na jakiś serwer to bym sobie pobrał :)? frog i wycie psa 

system mam taki : Miui 7 od miui Polska,  6.1.2.1 wersja rozwojowa. 

to co z tymi numerami :)? 

i jeszcze jedno pytanie czy rn2 ma jakiś tryb oszczędności baterii który można uaktywnić ręcznie kub automatycznie gdy bateria jest na wyczerpaniu i ma 20% jeszcze mocy? Huawei takie coś miał a tu nie mogę znaleźć takiej opcji 

Edited by mygumas