Skocz do zawartości

Dzwonki z powiadomień na połączenie, gdzie są w systemie, jaki folder


mygumas

Rekomendowane odpowiedzi

siema,

jestem nowy jeśli chodzi o siajomi ;) w jakim folderze zanjdę dzwonki, które można wybrać gdy chce się ustawić sygnał na powiadomienia. Bo widzę, że są inne dla powiadomień i inne dla połączeń czy sms. Przeszukałem zawartość telefonu, wszystkie foldery, ustawiłem 'pokaż ukryte pliki' i nie znalazłem. Np dzwonek "Frog'' jest tylko dostępny dla powiadomień sms a dla połączeń nie ma.  

Ktoś coś :) ?

Edytowane przez mygumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, focusik09 napisał:

System/ media/ audio

tam masz ringtones i notifications 

Jestem w pamięć wewnętrzna >     i nie ma tu folderu System. Są Ringtones oraz Notifications ale są one puste.  
Ewentualnie może ktoś mi wrzucić paczkę tych dzwonków w zipie gdzieś :) ?

Przy okazji zapytam, jak wejde w książkę telefoniczną i zacznę wpisywać numer na dialrze 1800  to mam jakieś numery zagraniczne około 20  air india, asus, axis bank itp.. jak to usunać bo normalnie nie da się, skąd to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć zrootowany system. Wtedy jakimś dobrym menedżerem plików, np ES eksplorator plikow że sklepu play, trzeba wejść głębiej w urządzenie. W pamięci telefonu nie masz co szukać. 

Ewentualnie jeśli masz jakiś rom Miui, ściągnięty na komputer to możesz sobie go przeglądać za pomocą np 7zip i podpatrzec ci tam jest :)

Ci do dialera to zapewne nie masz Miui od Acida ;)

Edytowane przez focusik09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok są gdzieś na forum te dzwonki?  mógłby ktoś wrzucić na jakiś serwer to bym sobie pobrał :)? frog i wycie psa 

system mam taki : Miui 7 od miui Polska,  6.1.2.1 wersja rozwojowa. 

to co z tymi numerami :)? 

i jeszcze jedno pytanie czy rn2 ma jakiś tryb oszczędności baterii który można uaktywnić ręcznie kub automatycznie gdy bateria jest na wyczerpaniu i ma 20% jeszcze mocy? Huawei takie coś miał a tu nie mogę znaleźć takiej opcji 

 

Edytowane przez mygumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...