Skocz do zawartości

Problem z widocznością na PC


imhoteps

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, imhoteps napisał:

Witam 

Od kilku dni mam problem z widocznością xiaomi mi mix na PC, zmieniam mu opcje z górnej belki podczas podłączenia USB do PCta i nic nie widać go. Wie ktoś coś na ten temat?

Wejdź w menadżera urządzeń, na drzewie urządzeń będzie pozycja z wykrzyknikiem. P-Klik -> aktualizuj oprogramowanie sterownika -> przeszukaj mój komputer w poszukiwaniu... -> pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze - na liście wyszukaj "Urządzenia przenośne". Mogą być dwie takie same pozycje W jednym z nich będzie "Urządzenie USB MTP" (lub podobne). Ważne - "USB MTP". Zainstaluj, poczekaj na zakończenie instalacji. Jeśli nie będzie widać telefonu, odłącz go, zrestartuj kompa i ponownie podłącz telefon.

Ostatnimi czasy, zwłaszcza w Windows 10, po każdej aktualizacji ROM-u w telefonie trzeba tę operację powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeest. Wielkie dzięki mrosi już wszystko gra i to za każdym razem. Możliwe, że to przez aktualizację ponieważ w pierwszy dzień jak go kupiłem wszystko było OK, a mam telefon 7dzień no i uczę się go i z chęcią wiele bym pozmieniał w tym MIUI oraz mam nadzieję, że z postępem dopracują pare rzeczy.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...