Jump to content

Recommended Posts

Witam wczoraj upadł mi mój xiaomi, troszkę szybka popękała. Chciałbym ją wymienić , wiem że tzreba odrazu z digitalizerem, a że mieszkam na zadupiu, to w lokalnych serwisach gsm sie tego nie podejmą. Na allegro szukałem to jest kilka serwisów ale tylko oferują wymiane do wersji chińskiej (150mm) a ja posiadam globalną czy jak tam to się zwie (152mm), orientuje się ktoś gdzie można dokonać takiej naprawy lub samemu to zrobić(niby widziałem na tubie wymianę ,filozofii nie ma, a mam dwie sprawne ręce) .Ktoś coś? Czy poprostu kupić sam wyświetlacz i samemu podjąć się wymiany?

• Like 1
4 minuty temu, areqm napisał:

Ja czekam na szybke do moto x Play, na Ali za 3 USD zobaczymy co z tego wyjdzie

Trochę nie na temat, a poza tym nie licz, że w warunkach domowych uda Ci się to wymienić, bez odcinarki, laminarki, i autoklawu ;))

No ja wiem że na tubie wszytsko wygląda łatwo, prosto i przyjemnie ;]. Czekam na telefon z jednego z serwisów bo wszędzie co dzwoniłem to wymnieniją tylko w wersji chińskiej czyli 150mm . No zobaczymy

Edit

No kur** lipa ,z tego co się dowiedziałem jeden serwis oferuje wymianę ale jak pisałem koszt około 400 zł.

Ale w jednym z serwisów dowiedziałem się że jak bym im podesłał wyświetlacz, ale tu rodzi się pytanie na ali express, itp jest tego multum tylko jaki wybrać bo ceny wachają się niesamowicie , ktoś coś doradzi znowu. 

Dzięki za poprzednie odpowiedzi.

Edited by kafaros
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...