Skocz do zawartości

W którym sklepie jest lepszy soft


Piotr Zamerski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, przez dwa lata z racji zmiany telefonu wypadłem z obiegu co się w świecie miui dzieje mogę zadawać lekko irytujące pytania za co z góry sorry. Poszukuję telefonu z dual sim, ale MI5 w polskiej dystrybucji mmsa tylko 32 GB pamięci, a jest w sumie w cenie MI5s 64 GB w chińskich sklepach nawet przy doliczeniu VATu.

Pierwsze z pytań to który ze sklepów ma wygrany lepszy soft, pamiętam że w IBG wystarczyło poprzez updeter wgrać MIUI Polska i gotowe. W goldway był strasznie zrypany soft z jakimś ich badziewiem a jak w Xiaomi For Sale to nie mam pojęcia jak jest. Generalnie widzę że oni wszyscy już tylko z Chin wysyłają więc kwestie VAT to kwestia loterii.

W IBG kiedyś było ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia paczki i "ovatowania", czy to nadal jest, czy coś przekształcam?

Jak też wygląda sprawa w foldery, niby mają jakąś wysyłkę co pozwala uniknąć VATu, ale czy to działa? I jak ich soft, czy łatwo wgrać polskie MIUI?

Ogólnie też gdzie waszym zdaniem lepiej zamówić spośród tych trzech sklepów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IBG jest ubezpieczenie od VAT,złapią wysyłasz im screena oddają kasę,a soft zawsze miałem stable wgrywasz dev china i na odblokowujesz po uprzednim dostaniu zgody od xiaomi i następnie wygrywasz twrp i przez niego miui.pl

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodę można złożyć wcześniej na mi unloock*zakladasz konto i wysyłasz po paru dniach przychodzi ci sms z kodem ,co do przesyłek to nie wiem zawsze dla brałem (ale chyba to nie ma znaczenia)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nawet jakby ci się trafiła słuchawka z innego sklepu z syfmiui to chłopaki jak nie mogą odblokować to wygrywają deva przez EDL adb reboot edl i potem flash i następnie dopiero przechodzą do mi unloock

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...