Skocz do zawartości

MIUI v6 ?


u0ne

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem.. albo "zaskoczą" nas po prostu oficjalną prezentacją MIUi v6 bo przypominam, że oni nadal nie użyli terminu v6 nawet dla MiPada. Wtedy powiedzieli, że to nowe UI i tyle. Albo... MIUi v7. v6 dla tabletów a v7 dla telefonów z UI podobnym jak w v6.

Choć tu wątpię. Bo to byłoby bardzo wczesne stadium w rozwoju jak żadnych przecieków nie ma. 

 

Ciekawostką jest to:

https://crowdin.net/profile/MIUI

Jakiś czas temu MIUI wrzuciło na crowdin repo do swoich locale na Azję. 
Jest v5 aktualizowany. Ale.. obok jest v8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione kontakty są przecież w obecnych bazach MIUI. Dodajesz do ulubionych i są pierwsze na liście kontaktów.

A z 2/3g to wątpię, bo to chyba udogodnienie CMa. A modułu do WSM przestałem używać, bo czasami miał problemy ze zmianą trybu sieci.

TapTap from Mi2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że sa pierwsze na liście ale jest to mało wygodne jak dla mnie rozwiązanie. W CM11 fajnie jest ze przesuwasz palcem ekran w lewo i masz kontakty z którymi najczęściej rozmawiasz i z ulubionymi. Może to kwestia przyzwyczajenia ale po prostu było to dla mnie wygodniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ugieli się pod presją tych tłumów, setek tysięcy ludzi, żeby coś zrobić z MIUI. Czy to baza Androida, czy kolejny numer v6.

Bo znając zapał, szybkość działania Xiaomi, zanim poprawiliby wszystkie błędy z v5 to na świecie ludzie już '' siedzieliby '' na Androidzie 6.5.5 Crossaint, Haribo, czy tam innym Lajkoniku - zwał to jak zwał.

TapTap from Mi2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No w sumie, coś trzeba powiesić na tych ścianach.

 

Właśnie wyszło to o czym mówiłem kiedyś gdzieś, że to v6 na tabletach nie jest do końca tym które będzie na telefony.

V6 jest wpisane w build.prop ale prawdopodobnie tylko po to by odróżnić serię MIUI. Czyli v5 telefony i takie tymczasowe MIUI dla tabletów - roboczo v6. I ten jest prawie w całości na AOSP. Zresztą MIUI ma gdzieś chyba ten system na tablety bo są bugi niepoprawiane od miesięcy i nikt nie rusza tego. Natomiast v6 co zapowiedzieli może być całkowicie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. XDA skupia obecnie w większości dzieci zarabiający na poradnikach z dotacjami paypal a sami mają w nazwie konta "developer".

Więc leak bety v6 na XDA jest pewne.

Tylko od razu uprzedzam, że na tym forum będę usuwal odnośniki do v6 lub screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...