Sign in to follow this  
Nawiedzonyser

Powrót do starszej wersji Miui

Recommended Posts

Witam niedawno przeniosłem się  z Miui 7 (nie pamiętam wersji) na Miui 8 (8.0.5.0, a następnie 8.1.1.0), mam wrażenie, że telefon działa gorzej po przeniesieniu się z Miui 7 na 8. Jest jakaś możliwość powrotu do Miui7? Używam tego telefonu od tygodnia, więc jeśli ktoś mógłby mi to ściśle wytłumaczyć to byłbym wdzięczny.  Posiadam wersje Kate 3/32 .

24 minuty temu, Nawiedzonyser napisał:

Witam niedawno przeniosłem się  z Miui 7 (nie pamiętam wersji) na Miui 8 (8.0.5.0, a następnie 8.1.1.0), mam wrażenie, że telefon działa gorzej po przeniesieniu się z Miui 7 na 8. Jest jakaś możliwość powrotu do Miui7? Używam tego telefonu od tygodnia, więc jeśli ktoś mógłby mi to ściśle wytłumaczyć to byłbym wdzięczny.  Posiadam wersje Kate 3/32 .

Nie zaleca się powrotu na starszą wersję systemu miui 7 tylko więcej problemów możesz sobie narobić.(chyba że miflashem)

Ale spróbuj na global dev przejść z pliku zip w aktualizacji według mnie jest lepszy 

Wszystko się kasuje na tel

http://en.miui.com/download-301.html

Wybierasz redmi note 3 special edition 

I tą drugą 7.1.19 global developer.

Wrzucasz na telefon wychodzisz w aktualizacji klikasz 3 kropki instalauj z pliku zip i czekasz na pomyślne wgranie trochę to trwa.

Edited by Snajper

6 minut temu, Nawiedzonyser napisał:

Nie potrzebuje do tego odblokowanego bootloadera? I czy jeśli mi się nie spodoba to będę mógł bez trudu wrócić do 8.1.1.0?

Nic nie musisz odblokowywać cała instrukcja masz tak samo wyrazie powrotu na 8.1.1.1 tylko inna paczka

Edited by Snajper

Cześć,

Podepnę się pod wątek.

O swoim problemie pisałem już na wątku, do którego link podam niżej.

Problem polega na braku możliwości zmiany preferowanej sieci. Sugerowano mi zainstalowanie wersji Dev - skorzystałem z podpowiedzi na tutejszym wątku jak to zrobić.

Zrobiłem, mam wersję 7.1.19 dev ale ... problem pozostał tj. kartę sim1 można skonfigurować zaś sim2 już nie - ilustruje to poniższy obrazek.

Panowie, jak Wy to robicie, że macie możliwość zmiany sieci? Coś czuję, że problem to jakiś banał.

Screenshot_2017-01-26-17-51-08-040_com.android.phone.png

@Darekkk klikasz na operatorzy sieci

Potem na tą niebieską kropkę i dalej i czekasz

Co do przypisywania sim do internet i połączenie głosowe to tak jest u wszystkich wybierz bo uznali pewnie że każdy się domysli:-D

Ufff, wiedziałem, że to musi być proste.

Dziękuję.

Co do przypisywania sim do internet i połączenie głosowe - to "wybierz" oznacza w dialekcie mandżurskim "połączenie głosowe"? :)  No nieźle.

Dzięki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this