Skocz do zawartości

Mi Band 2 Tips&Tricks - wątek zbiorczy


Shaft

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czas leci, numerki oficjalnej apki idą powoli w górę jednak ogólnie ten produkt wciąż ma mocno ograniczony, jak nie zmarnowany potencjał, nijak nie rozwijany.

Nie wiem czy pamiętacie grafiki reklamowe opasek w sklepach, a wśród nich tą:

20151111170955161.jpg

Niestety "smart alarm" / "early bird alarm" usunęli i nic nie zanosi się na to żeby jeszcze kiedyś powrócił: http://en.miui.com/thread-267378-1-1.html

Brak ID osoby dzwoniącej w polskiej wersji językowej (nadal), brak podglądu sms, synchronizacja z GoogleFit kuleje i nikt się nie kwapi żeby to poprawić, a wystarczyłoby tak niewiele, żeby nie trzeba było dodatkowo kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, mariuszfmario napisał:

A czy po sparowaniu z iPhone jest możliwość ustawienia wyswietlania ID dzwoniącego?

Jest, było o tym. Musisz ustawić język systemu na angielski, ustawić w MiFit wyświetlanie ID i po powrocie na polski powinno pokazywać (może bez polskich znaków).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mi band 2 na AliExpress. Mam go ponad miesiąc i nigdy nie udało mi się zmierzyć pulsu. Bateria też bez szału - trzyma ok tygodnia. Czy mogę go zareklamować? Jeśli tak to gdzie?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pol265 napisał:

Kupiłem mi band 2 na AliExpress. Mam go ponad miesiąc i nigdy nie udało mi się zmierzyć pulsu. Bateria też bez szału - trzyma ok tygodnia. Czy mogę go zareklamować? Jeśli tak to gdzie?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

odnośnie pulsu to sie nie wypowiem, mierze tylko w trakcie biegania i działa , jak z dokładnością nie wiem ...

jeśli chodzi o baterie, to zauważyłem dziwną rzecz ...jak ładuje przez USB z lapka ok 1,5-2 godzin to bateria trzyma spokojnie powyżej 10 dni do 14 dni

cały czas mi fit oraz mi band tools opaska połączona , wszystkie powiadomienia włączone (sms, whatsapp, email, facebook, alarm itd. ale bez pomiaru pulsu

jak ładuje ładowarka od telefonu ( mniej niż godzina) to trzyma maks tydzień

opaski kupione na Gearbest.com

 

tutaj jest cos o braku pulsometru

 

Edytowane przez Sid1969
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam
Jeżeli jest apka n&f to opaska krótko trzyma i ogólnie nie pasuje mi ona ale największy jej plus to to że nazwę dzwoniącego pokazuje dobrze jeżeli są polskie znaki np Ż to pokazuje Z. Mi fit niestety pokazuje znak zapytania
Druga sprawa, że jak ktoś dzwoni ale nie zobaczę czy coś to już nie da się sprawdzić a w n&f jest przypomnienie że ktoś dzwonił tresc SMS też chyba pokazuje. W mifit nie da się tego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.01.2017 o 16:52, Lector napisał:

Ja mam tą wersje https://drive.google.com/open?id=0B7WGJ_C_GQUcLUZHYVR3ek9YdU0 i chyba nawet nie ustawiałem na Chiński tylko na Angielski.

Opcja jest również dostępna w Polskiej wersji tylko jest po Chińsku.

Minusem tej wersji to nie zawsze łapie mi wagę i nie ma synchronizacji z Google Fit.

Witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj. 

Próbowałem zainstalować apkę z powyższego źródła, ale w ogóle nie mogę jej zainstalować (App not installed). Mam Samsunga Note 3 i na pewno włączone instalowanie z nieznanych źródeł. Ktoś orientuje się może w czym rzecz ? Pobrałem z appmirror wersję o zbliżonej numeracji i też system nie pozwolił na instalację na telefonie....

Przy instalacji wersji 2.2.8 z apkmirror - jak pisał któryś z Kolegów - po zmianie na chiński i aktywacji "Show ....", po powrocie na polski nie ma identyfikacji. 

 

EDIT: sorry, już się wyjaśniło. W ferworze walki z ustawieniami nie odinstalowałem wcześniej zainstalowanej wersji Mi Fit

Edytowane przez woyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Mam zamiar zakupić  Mi Band 2 wraz z dodatkową aplikacją.  Chciałbym aby aplikacja dawała mi takie funkcjonalności jak: inteligentny budzik,  wyświetlanie powiadomień wraz z tekstem od takich aplikacji jak Google keep czy evernote(funkcja przypominania znajduje się w aplikacji tools & Mi Band,  czy taka funkcjonalność może mi zastąpić przypomnienie z wyżej wymienionych aplikacji?),  wyświetlanie kto dzwoni,  treść sms.  W aplikacji tools &  Mi Band jest taka funkcja jak power nap.  Czym to się różni od zwykłego alarmu nastawionego na 15 minut na przykład?  

Edytowane przez matpol7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, matpol7 napisał:

Czy aplikacji Mi band 2 func button mogę używać obok tools & mi band?

na szybko zainstalowalem i opaske normalnie wykrylo i guzik tez zadzialal tak jak go ustawilem wiec podejrzewam ze przy dluzszej wspolpracy tez nie powinno byc problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie.  Czyli jednak będę miał prawijanie muzyki na mi bandzie.  Tak się jeszcze zastanowiam,  jak bardzo w praktyce jest użyteczny ten odczyt sms. W końcu wyświetlanie w partiach po 18 znaków musi być długie. I w wielu przypadkach wygodniejsze będzie po prostu sięgnięcie po telefon,  a nawet jeśli,  to i tak musimy to zrobić aby odpisać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na amazfit można odpisywać? Dla mnie problem z komunikacją pisemną przez urządzenia jak Smartwatch jest taki,  że o ile przeczytać sms na takim urządzeniu to nie problem,  o tyle odpisać na tą wiadomość na tej malutkiej klawiaturce to jest dramat.  A jeśli jakiś elektroniczny zegarek nie udostępnia funkcji odpisywania, to aby to zrobić i tak wyciągamy telefon z kieszeni. Co do przypomnień na tools & Mi Band to chyba takiego problemu nie będzie no bo w moim przypadku to mogą być proste,  krótkie informacje co muszę zrobić.  

Edytowane przez matpol7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Używa ktoś Mi Bandage? Jest tam opcja szukania telefonu pod ustawioną wcześniej kombinację. Mam wyłączone oszczędzanie baterii, apkę zablokowaną przy czyszczeniu Sprzątaczem a owo wyszukiwanie działa tylko chwilę po wygaszeniu telefonu, po kilku minutach ta sama kombinacja nic nie daje. Wie ktoś co tam jeszcze trzeba włączyć/wyłączyć w telefonie czy może to wina apki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...