Jump to content

Szkło hartowane do redmi 3

PokaBobra
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś może polecić jakiegoś polskiego sprzedawcę który nie sprzedaje syfu...

Zakupiłem już dwa takie szkła niby hartowane od dwóch różnych sprzedawców, ale to wszystko to jest zwykły plastik a nie jakieś tam hartowane.

Ledwo do ręki to wziąłem i dosłownie się na moich oczach rozpadło.

Zdjęcie3741.jpg

Ja kupuje najtańsze na alledrogo czyli po jakieś 8 zeta, moim zdaniem jak ktoś ma paluchy jak kowadło to wszystko połamie - bez obrazy.

Takie szkła mam na Mi4 i RedMi 3, zawsze kupuje po 3-4 sztuki odrazu bo przesyłka robi koszty. Przestałem kupować drogie markowe szkła, które pękały od noszenia w spodniach (ekran do ciała) lub w torebce żony.

sam mówisz że ci pękały od noszenia w spodniach a mi insynuujesz że mam paluchy grube.

jedno szkiełko mi pękło normalnie na telefonie a na pewno nigdzie nim nie uderzyłem ani nic z nim złego nie zrobiłem, po prostu samo pękło. Drugie nie zdążyłem wyjąć z opakowania i jak widać na fotce nawet naklejki nie zdążyłem ściągnąć bo już pęknięte było.

Jedno było droższe drugie to tańsze za 8zł, także ja już nie wiem które mam kupować żeby się samo nie rozlatywało.

• 2 weeks later...

Tak to działa. Jak ma być twarde to jest i kruche. Ja kupuję na ali za mniej niż dolca i nie narzekam. Zawsze mam jedno czy dwa w zapasie a jak mi pęknie to zakładam drugie i zamawiam kolejne na zapas. W sumie to samo mi nigdy nie pękło w kieszeni i o ile nie nosi sie telefonu z innymi rzeczami w kieszeni to po kilku telefonach uwazam ze to wrecz niemozliowe zeby samo z siebie peklo. kilka razy ukruszylem jak mi spadl ciężki metalowy przedmiot na rant a ze dwa razy po prostu sie porysowaly i mnie to irytowało. Raz po deszczu zaczął się odklejac narożnik.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...