Jump to content

karta SD tylko do odczytu dla VLC, Redmi Note 3


dobaczenko
 Share

Recommended Posts

TELEFON: Redmi Note 3 z komputronika

PROGRAM: VLC

MIUI: Global 8.1 | Stabilna | 8.1.1.0 (MHRMIDI)

Mam problem z VLC. Ja pewnie wiecie, MIUI ma pewien problem z uprawnieniami do karty pamięci. U mnie ten problem objawia się w VLC tym, że nie mogę kasować plików video. Opcja dokumenty nie pomaga za bardzo bo VLC nie wywołuje odwołania do karty pamięci (to znaczy przycisk usuń jest zwyczajnie niewidoczny). Goglowałem, nie znalazłem skutecznego rozwiązania. Powiązany z tym jest zapewne problem z nie znajdowaniem napisów do filmów przez VLC. Błagam o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Skasować ręcznie oczywiście mogę, ale nie o to chodzi. VLC ma już uprawnienia do karty pamięci, tylko MIUI ma jakieś dziwne wymagania dotyczące uprawnień dla niej. W MXPlayer dało się to obejść po uaktywnieniu dokumentów (częściowo, bo napisów dalej nie potrafi znaleźć), ale w VLC nie. Telefon nówka sztuka, bez rota i odblokowanego bootloadera. I wolałbym tego nie robić, bo gwarancja chyba pójdzie się... no wiecie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, skay77 napisał:

No ja mam roota i mi widzi https://framapic.org/Q8m24FU4ooFP/DIwh47s3ghHK

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Masz Xiaomi.eu? 

Z Global jest taki problem że jak chcemy mieć Root to potrzeba TWRP żeby móc zainstalować Root ale średnio dobrze Global + TWRP działa :( z China + TWRP już nie ma najmniejszego problemu.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...