Skocz do zawartości

Problem z bateria.


tomek00004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wystepuje u mnie problem jestem posiadaczem telefonu od września, przez ten czas było ok ale jakies 3 dni temu, ładuję się bardzo wolno, nawet po 8 godzin do 100%, wczesniej tak 1,5 do 2 godzin. W czym jest problem?

Edytowane przez tomek00004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. U was problem ze stykami w ładowarce, ja u siebie sprawdzałem i nic się nie poprawiło.

ja mam coś takiego:

Po kolei: Telefon Xiaomi Redmi 3 Pro. Aparat zakupiony we wrześniu 2016 r. na ibuygou.com. Do tej pory nie mogłem narzekać, wszystko działało doskonale, bateria trzymała około 3 dni przy moim normalnym użytkowaniu ( internet łącznie około 2 godz dziennie, kilka krótkich rozmów, kilka smsów, gierka na 10 minut, jasność ekranu na około 50%). do ładowania podłączałem zawsze przy około 15% baterii, dwa dni temu włączyłem telefon do ładowania na noc, telefonu rano nie mogłem włączyć, włączyłem po przytrzymaniu (vol - + odblokowanie telefonu). Pomyślałem ok, coś mu odwaliło, bateria naładowana na 100% i bez problemu działał cały dzień. W ciągu dnia zauważyłem, że zastraszająco szybko spada bateria w ciągu 6 godzin spadła do 8 % !!!!! Wróciłem z pracy, dałem do ładowania, normalnie do 100 % bateria ładowała się około 2 godzin, ja po 6 godzinach ladowania mam 55 % baterii i w sumie to stoi, i nie może się naładować. Problem do dzisiaj, telefon ładuje się do około 60 % i koniec baterii po około 4 godzinach, przy zablokowanym ekranie, nic na nim nie robiąc !! Proszę o pomoc, jakieś przekierowanie, do podobnego wątku, może coś pominąłem a ktoś to rozwiązał. Nie wiem co mam robić. Poniżej zamieszczam screeny.

bootloader.jpg

Screenshot_2017-03-11-18-20-40-060_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-03-11-20-19-20-723_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Mam problem ze swoim Xiaomi. Zaczęło się od szwankującego złącza usb. Jak podpiąłem ładowarkę to dioda mi migała jakbym co chwilę odłączał i podłączał ładowarkę. Następnego dnia to ustało ale telefon przestał się ładować. Był podpięty przez około 2 godziny i nic się nie naładował. Wymieniłem płytkę ze złączem i niby się ładuje teraz ale bardzo długo tj. Około 5 godzin do 100% i nagrzewa się mniej więcej nad baterią. Bateria teraz trzyma może z 5-6 godzin wcześniej to było 2-3 dni. Możliwe że po prostu bateria do wymiany? 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...