Skocz do zawartości

MI3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


wchpikus

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli chodzi o wibracje!W moim MI2S wibracje bardziej jakby zgrzytały niż wibrowały!Zauważyliście to na MI3?Nie wiem jak to opisać!Jakby coś luzem szybko w środku latało!Nie są to wibracje takie silne a mam wrażenie jakby podczas wibracji obudowa trzeszczała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wibracje takie jak powinny być, tylko nie wiem czemu ale jak miałem włączoną funkcję wibracji w rytm muzyki to podczas oglądania filmów , niektóre z tonów aktywowały wibrację, a że dużo oglądam to musiałem wyłączyć tę funkcję, wibrację mam włączone tylko w trybie cichym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi obecnie bardzo podoba się wyświetlacz w MI2S od Sharpa!Biel jest super kolory właśnie w sam raz tylko czerń nieco szara!Chciałbym takiego LG G2 w pełni sprawnym MIUI :)

 

 

czy jest może na sieci test wyświetlacza od MI3 ( N5 ) ?

Edytowane przez tomasov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie, mam kilka pytań.

Czy komuś z was przy zamawianiu tego telefonu pobrali cło, vat?

Na ile miesięcy jest gwarancja? Czy jest możliwe , że ten telefon mógłby się zwyczajnie zepsuć?

Ile trwa przesyłka?

Ostanie, warto kupić? Jakie sprawia wrażenia?

Edytowane przez Fury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cła nie pobierają, jedynie możesz zostać trafiony 23% VAT-em :D

Żeby zminimalizować to trafienie zamówiłem z Ibuygou.com z przesyłką DHL-em i przyszło w kilka chwil, aż byłem w szoku :D

Gwarancja 12 miesięcy- odpowiadając na pytanie, oczywiście, że może się zepsuć, wszystko się psuje i każdej firmy ale to nie jest powód żeby nie kupować :D

Mnie przesyłka szła od zamówienia i zapłacenia w niedzielę wieczorem, przez wysyłkę we wtorek po paczkę w moich rękach w czwartek w południe! :D

Warto kupić- wywaliłem gały jak wziąłem go do ręki pierwszy raz, a moja żona nie wierzy, że to chińczyk za tysiaka, po prostu powala!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem na forum konkretnych informacji o Mi3S (same plotki że ma być) tymczasem jest w sprzedaży:

http://www.spemall.com/XIAOMI-3S-Mi3s-Quad-Core-Smartphone-3GB-RAM-Snapdragon-801-MSM8974AC-8-0MP-Front-Camera-4G-Bluetooth-5-5-Inch-1920-1080-FHD-IPS-Retina-Screen_g.html

 

Możliwe że sprzedają coś czego nie ma? Czy ktoś z was ma ten telefon? Ciekaw jestem wrażeń.

Edytowane przez Klapslock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Jak zmienić typ wibracji przy otrzymanym SMS? Obecnie mam standardowo dwa bardzo delikatne zawibrowania. A chciałbym na przykład kilka dłuższych. W ustawieniach apki and ani w ustawieniach dźwięku nie widzę takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...