Skocz do zawartości

Wiarygodność Levox.pl Note 3 Pro za 399 zł ??


bartbe

Rekomendowane odpowiedzi

Negatywy dotyczyły braku kontaktu, braku paczki po tygodniu, że sklep nie odbiera telefonów i nie odpisuje ma maile, brak numerów przewozowych itp. NEGATYWA DOTYCZĄCEGO KARTOFLI W PACZCE NIE WIDZIAŁEM!!!

Podobno koleś już wcześniej podobno dealował sprzętem z niemiec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie jest ten gościu co się specjalnie zarejestrował na forum żeby napisać że mu przysłali Samsunga. Miał wrzucić zdjęcia zamówienia i telefonu i zniknął. Takie praktyki żeby uwiarygodnić sklep który jest oczywistym przekrętem tylko pomagają myślącym klientom, chyba że ktoś kieruje się tylko opineo czy innymi mało wiarygodnymi stronami. Inny sklep, który jeszcze cały czas działa, proandroid, potwierdza tylko że nie warto w ogóle się z nimi zadawać nie mówiąc o kupowaniu

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być obrońcą tego kolesia, ale negatywy, które widziałem (a widziałem chyba większość), dotyczyły domysłów, że sklep to lipa, bo ceny niskie, że po 72h się status nie zmienił czy tam ktoś nie dostał przesyłki, że ciężko się dodzwonić na infolinię, że pozytywne opinie są lipne. Jeśli w regulaminie jest napisane, że czas realizacji do 14 dni to wystawianie negatywa po 3 jest nieodpowiedzialne. Abstrahując od tego czy pozytywne opinie są lipne czy nie, negatywy to były takie pierdoły i domysły i jakbym miał sklep to bym także wszystkie reklamował.

//Edit:

Ok, pojawiły się nowe komentarze - negatywne, więc to co napisałem powyżej chyba nie ma już zastosowania...

Edytowane przez szupek
edyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłam temat przypadkiem także się wypowiem. Otóż skusiła mnie ich oferta telefonu redmi note 3 za 399. Cena jak z bajki. Porównałam ceny z innymi sklepami i faktycznie nigdzie nie znalazłam nawet podobnej cenowo oferty. Zadzwoniłam na infolinie odebrała jakaś starsza Pani nie pamietam juz imienia. Spytałam czy faktycznie ten telefon tyle kosztuje czy to może jakiś bład na stronie. Dostałam odpowiedz ze to ostateczna cena a cena jest taka niska ponieważ zostało tylko kilka sztuk na magazynie. Zapytałam czy jest możliwosć kupna za pobraniem. Pani w słuchawce potwierdziła. Zamówiłam. Czekam 2 dni 3 dni 4 dni przesyłki nie ma. Minęło 7 dni przesyłki dalej nie ma. Zdenerwowana faktem postanowiłam zadzwonic ale za nic nie mogłam sie dodzwonic. Niekonczaca sie muzyczka w telefonie. Napisałam wiec maila. Następnego dnia dostałam odpowiedż że cyt. "Z uwagi na bardzo dużą ilość połaczeń czas oczekiwania na połączenie z konsultantem może sie wydłużyć. Przepraszamy za niedogodności. Postaramy się skontaktowac z Panią jak najszybciej." Oczywiście nie czytałam regulaminu i tego że czas dostarczenia sprzętu do klienta może trwać do 14 dni. Myśle sobie cóż nie zapłaciłam odrazu nic nie straciłam :)  2 dni temu tj. we wtorek zawitał do mnie kurier dhl z przesyłką. Widać było że jest zdenerwowany. Po krótkiej rozmowie dowiedziałam się że nie jestem pierwsza która tak długo czekała i czy chce sprawdzić przesyłke bo on juz sam to proponuje zeby uspokoic klientów bo już się nasłuchał epitetów. Oczywiście to zrobiłam. Ku mojemu zdziwieniu wszystko sie zgadzało telefon, cena. Pozytywnie zdziwiona podziekowałam i zyczyłam spokojniejszych klientów :) Ale się rozpisałam :P W takim razie jeśli ktoś sie boi robic zakupy w tym sklepie to niech zamawia paczke za pobraniem. W razie czego nie straci pieniędzy. I nie wiem po co ta cała dyskusja skoro jest taka opcja. Ludzie kupujcie mądrze skoro was coś niepokoi !!! Jeśli bedziecie chcieli wrzuce wam zdjecie z paragonem i telefonem :) Pozdrawiam !!!! 

Edytowane przez karamba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najśmieszniejsze jest to, że jest tu chyba jedyna dyskusja o levoxie - sam nie jestem posiadaczem szajomi, ale się specjalnie zarejestrowałem aby popisać. Swoją drogą koleś odpowiada na opineo, ale będzie zgryz jak te paczki naprawdę zaczną przychodzić :) w całym internecie.

Ja bym chętnie zobaczył taką fotkę karamba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała ilość na magazynie? Sprawdzam... 30 sztuk. To mało? Gdybym miał tyle to bym sprzedawał je przynajmniej 2 razy drożej i zarobił więcej niż ten janusz. Co to za biznes dziwny by sprzedać Note 3 za 280 zł kiedy w hurcie chińskim jest droższy? Jasne kupujcie. Już widzę jak realizujecie sobie gwarancję jak padnie USB czy płyta co jest powszechne w tym modelu. Ja nie wiem jak ludzie przestają myśleć tylko na widok przesadnie niskich cen. Kompletna głupota.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karamba napisał:

Witam znalazłam temat przypadkiem także się wypowiem.

Rozumiemy, dostałaś przedmiot, szukałaś opinii o sklepie i tu trafiłaś.

2 godziny temu, karamba napisał:

Otóż skusiła mnie ich oferta telefonu redmi note 3 za 399. Cena jak z bajki. Porównałam ceny z innymi sklepami i faktycznie nigdzie nie znalazłam nawet podobnej cenowo oferty.

No zobacz a jakbyś poczekała to miałabyś jeszcze taniej, podpowiem Ci że w tym samym sklepie :P A nigdzie indziej nie znalazłaś bo nawet producent za tyle nie sprzedaję hurtownikom.

2 godziny temu, karamba napisał:

Zadzwoniłam na infolinie odebrała jakaś starsza Pani nie pamietam juz imienia.

No jak byś zapamiętała to dopiero byś się wkopała, bo kto zapamiętuje imiona Pań od obsługi telefonicznej.

 

2 godziny temu, karamba napisał:

Dostałam odpowiedz ze to ostateczna cena a cena jest taka niska ponieważ zostało tylko kilka sztuk na magazynie.

OSZUKALI CIĘ !!!! już następnego dnia mieli za 280 zł. Ja bym zwrócił towar i żądał zwrotu kasy.

2 godziny temu, karamba napisał:

Zapytałam czy jest możliwosć kupna za pobraniem.

Znalazłaś forum MiuiPolska, w odmętach sieci, a na ich stronie nie mogłaś znaleźć informacji o sposobach płatności

2 godziny temu, karamba napisał:

Minęło 7 dni przesyłki dalej nie ma. Zdenerwowana faktem postanowiłam zadzwonic ale za nic nie mogłam sie dodzwonic

Czym Pani była zdenerwowana? Przecież dla spokoju wzięła za pobraniem!!

2 godziny temu, karamba napisał:

2 dni temu tj. we wtorek zawitał do mnie kurier dhl z przesyłką. Widać było że jest zdenerwowany. Po krótkiej rozmowie dowiedziałam się że nie jestem pierwsza która tak długo czekała i czy chce sprawdzić przesyłke bo on juz sam to proponuje zeby uspokoic klientów bo już się nasłuchał epitetów.

Aha był zdenerwowany, bo akurat on, który ma jakiś rewir w mieście, lub po za miastem, i w ten dzień miał paczki, tylko od tego sklepu i to jego klienci go obrażali, kurier zawsze jest zdenerwowany bo ma więcej paczek do wydania i odbioru niż trwa dzień

 

2 godziny temu, karamba napisał:

Jeśli bedziecie chcieli wrzuce wam zdjecie z paragonem i telefonem :) Pozdrawiam !!!! 

 Już jeden obiecał to samo, i zaginął tak szybko jak się pojawił na tym forum

 

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opineo już wszystkie negatywne wpisy wykasowane, do sklepu już na pewno się nie dodzwonisz bo nie ma nr telefonu, linia w modernizacji, także nic tylko tam kupować :D Cały czas czekam na te obiecane zdjęcia telefonów i paragonów

Wysłane z mojego V919 Air DualOS przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne komentarze były pisane przez tego oszusta, właściciela sklepu aby go uwiarygodnić. Negatywne opinie były szybko usuwane. Cała sprawa została przed chwilą opisana na Zaufanej Trzeciej Stronie: https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/uwaga-na-nowy-sklep-oszustow-dzialajacy-pod-nazwa-levox-pl/

Podstawowa zasada - podchodzić BARDZO ostrożnie z nowymi sklepami i nigdy nie nabierać się na rzekome super okazje za cenę, która po prostu jest nierealna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia Mon Feb 20 2017 o 11:41, pidey napisał:

No i już wszystko jasne - strona (sklep) przeszedł do krainy niebytu :D

Na dodatek antyvir ostrzega przed próbą wyłudzenia danych przy próbie połączenia się ze stroną levox.pl :-o

Pojawi się pod inną nazwą, i dalej będziemy świadkami, jak nie myślący tłum, rzuci cię na smartfony, w cenie o wiele niższej niż producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...