Skocz do zawartości

Wiarygodność Levox.pl Note 3 Pro za 399 zł ??


bartbe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Chciałbym się zorientować czy ktoś ma może jakieś doświadczenie ze sklepem levox.pl  / Jakiś tydzień temu znalazłem tam Redmi note 3 pro w śmiesznej cenie. 399 zł z przesyłką. Teraz 279 zł !!! https://levox.pl/smartfony/4672-xiaomi-redmi-note-3-ds-4g-lte-332gb-zloty.html 

Dzwoniłem od razu jak tylko zobaczyłem tą cenę, otrzymałem informację że telefony wysyłane są z magazynu w niemczech. Czas realizacji 3-14 dni. Zdecydowałem się zaryzykować, to nowy sklep na opineo ma 21 pozytywnych komentarzy bez negatywu. Ktoś już może zamawiał coś z tego sklepu ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bartbe napisał:

 

21 godzin temu, bartbe napisał:

Zdecydowałem się zaryzykować, to nowy sklep na opineo ma 21 pozytywnych komentarzy bez negatywu

Wg mnie chociażby ten fragment można interpretować jako chęć zakupu. Obrażanie innych nic w tej kwestii nie pomoże, zadając pytanie z pogranicza absurdu trzeba liczyć się z odpowiedziami jakie uzyskałeś.

17 godzin temu, MD13 napisał:

redmi note 3 ds

Aukcja śmierdzi na kilometr, w życiu nie ma nic za darmo a super okazję lepiej omijać łukiem.

 

 

Edytowane przez rutqov
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że ciężko będzie tutaj znaleźć jakąś wiadomość na temat. Ja nikogo nie namawiam, nie przekonuje, podałem inf z linkiem że znalazłem coś takiego. NIE POLECAM, NIE PRZEKONUJE, ŻEBY JESZCZE ZARAZ MI KTOŚ NIE NAPISAŁ ŻE NACIĄGAM. NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE!!, no może teraz ktoś odniesie się do pytania a nie będzie zarzucał bezpodstawnie oszustwo. Nie twierdzę że nie śmierdzi (gdyby tak nie było nie prosiłbym o opinie na forum...), bo nie zawsze znajduje się coś za 50% ceny. Ani 1 osoba zarzucająca mi naciąganie pisze jedynie swoją subiektywną ocenę nie popartą jakimkolwiek faktem, to że coś ci się wydaje nie znaczy że tak musi być. Jednak przynajmniej w podstawowym zakresie postarałem się ustalić fakty. Dodzwoniłem się do firmy przed zakupem, dopytałem o szczegóły dostawy (3-14 dni od wysyłki), na dzień dzisiejszy moje zamówienie ma status "wysłane". Znalazłem kilka opinii na temat tego sklepu, nie wiem na jakiej zasadzie działa opineo ale tam były tylko pozytywne, firma wpisana jest do KRS. Zdaję sobie sprawę z faktu że sklep jest nowy i tym bardziej przez te ceny może być mocno podejrzany. Jednak proszę nie wmawiajcie mi że kogoś tu przekonuje, chcecie ryzykujcie, nie chcecie to zamawiajcie z pewnych źródeł. Idiotom którzy nie mają nic do wniesienia a jedyne co potrafią to obrażać -> dziękuję. Red ty się już lepiej nie wypowiadaj bo z każdym kolejnym postem pogłębiasz przekonanie że nie wiesz nic a masz dużo do powiedzenia/napisania, Z tego postu też nie za wiele zrozumiesz i to też jest fakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i kolego faktycznie pytasz. Jednak... twoj login jest zbierzny z imieniem zalozyciela firmy. Choc to moze przypadek. Co do sklepu... Na tą infolinie to nie mogę dodwonic sie od 3 dni. Chcialem kupic lodówkę ale ze sprawdzeniem przy kurierze i za pobraniem. Kosztuje 100zl - pobranie. Maja dlugi regulamin w ktorym jest miedzy innymi ze nie odpowiadaja za utrate danych a zeby cos kupic trzeba sie zalogowac. Tylko nie plaćcie tam kartą, bo dzis przy wejsciu na strone sklepu tzn przy probie bo na moim ip juz strona nie dziala i jest info ze hakerzy chca wykrasc moje dane. Ten sklep to sciema. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gościu który zarejestrował się na forum po to żeby klepać posty o tym śmierdzącym przekręcie bi inaczej nie można nazwać tego niby sklepu jest po prostu współwinny tego oszustwa jeśli się jakiś naiwny znajdzie, a znając życie zawsze się znajdzie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bartbe napisał:

Oj widzę że ciężko będzie tutaj znaleźć jakąś wiadomość na temat. Ja nikogo nie namawiam, nie przekonuje, podałem inf z linkiem że znalazłem coś takiego. NIE POLECAM, NIE PRZEKONUJE, ŻEBY JESZCZE ZARAZ MI KTOŚ NIE NAPISAŁ ŻE NACIĄGAM. NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE!!, no może teraz ktoś odniesie się do pytania a nie będzie zarzucał bezpodstawnie oszustwo. Nie twierdzę że nie śmierdzi (gdyby tak nie było nie prosiłbym o opinie na forum...), bo nie zawsze znajduje się coś za 50% ceny. Ani 1 osoba zarzucająca mi naciąganie pisze jedynie swoją subiektywną ocenę nie popartą jakimkolwiek faktem, to że coś ci się wydaje nie znaczy że tak musi być. Jednak przynajmniej w podstawowym zakresie postarałem się ustalić fakty. Dodzwoniłem się do firmy przed zakupem, dopytałem o szczegóły dostawy (3-14 dni od wysyłki), na dzień dzisiejszy moje zamówienie ma status "wysłane". Znalazłem kilka opinii na temat tego sklepu, nie wiem na jakiej zasadzie działa opineo ale tam były tylko pozytywne, firma wpisana jest do KRS. Zdaję sobie sprawę z faktu że sklep jest nowy i tym bardziej przez te ceny może być mocno podejrzany. Jednak proszę nie wmawiajcie mi że kogoś tu przekonuje, chcecie ryzykujcie, nie chcecie to zamawiajcie z pewnych źródeł. Idiotom którzy nie mają nic do wniesienia a jedyne co potrafią to obrażać -> dziękuję. Red ty się już lepiej nie wypowiadaj bo z każdym kolejnym postem pogłębiasz przekonanie że nie wiesz nic a masz dużo do powiedzenia/napisania, Z tego postu też nie za wiele zrozumiesz i to też jest fakt :)

Ja rozumie wszystko, ale nie rozumie jak można w chociaż w najmniejszym stopniu zaufać sklepowi, który sprzedaje towar po cenie niższej niż producent, to znaczy że co żeby zadowolić klienta oni dopłacają do tego biznesu, raczej nie. A ta cena to w moim odczuciu nie jest okazyjna a podejrzana. I mam nadzieję że jeżeli to nie będzie to co kupiłeś i  cokolwiek by w tej paczce nie było, to przyznasz się do błędu i nam napiszesz aby przestrzec innych

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Zamówiłem duże AGD w sklepie levox.pl czekam na przesyłkę płatne przy odbiorze. Jeśli coś nie będzie się zgadzać to nie zapłacę kurierowi DHL. Towar mam nadzieję że nie będzie w tekturowym pudle tylko w styropianie i przezroczystej foli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Zamówiłem w tym właśnie sklepie (Levox.pl) telefon Samsung Galaxy S6 za pobraniem bo oczywiscie cena tez byla niska a co za tym idzie podejrzana. Ale tak jak mowie przy jakichkolwiek podejrzeniach podpieram sie przesyłka za pobraniem. i co ? Telefon doszedł. Orginalny Samsung nie jakaś podróbka. Paczke sprawdziłem przy kurierze zeby nie okazało sie ze w domu znajde ziemniaka :D Takze jesli zamówiłes za pobraniem to nie masz sie o co martwic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, light napisał:

Witam 

Zamówiłem duże AGD w sklepie levox.pl czekam na przesyłkę płatne przy odbiorze. Jeśli coś nie będzie się zgadzać to nie zapłacę kurierowi DHL. Towar mam nadzieję że nie będzie w tekturowym pudle tylko w styropianie i przezroczystej foli.

Pozdrawiam

Normalne pobranie to jest zaplac, sprawdz przesylke przy kurierze i reklamuj jak jest potrzeba. Jest rodzaj pobrania ze sprawdzeniem z kurierem przed zaplatą ale niestety nie dodzwonilem sie na infolinie aby to ustalic więc rezygnuje z tego super zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jasiek1978 napisał:

Witam :) Zamówiłem w tym właśnie sklepie (Levox.pl) telefon Samsung Galaxy S6 za pobraniem bo oczywiscie cena tez byla niska a co za tym idzie podejrzana. Ale tak jak mowie przy jakichkolwiek podejrzeniach podpieram sie przesyłka za pobraniem. i co ? Telefon doszedł. Orginalny Samsung nie jakaś podróbka. Paczke sprawdziłem przy kurierze zeby nie okazało sie ze w domu znajde ziemniaka :D Takze jesli zamówiłes za pobraniem to nie masz sie o co martwic.

Pozdrawiam

Nie wierzę Jasiek. A przy okazji pobranie nie jest takie bezpieczne jak napisalem powyzej. Kurier nie da sprawdzic póki nie zapłacisz. Zaplacisz to mozesz sprawdzic ale jak cos nie tak to mozesz tylko reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jasiek1978 napisał:

Tu nie chodzi o to jaki telefon chodzi tez szukałem w necie informacji na ten temat i pierwszy link pokazał sie stad. Wiec tu wszedłem i odpisałem koledze powyzej. Mnie nie interesuje czy wierzysz czy nie.

Masz mozliwosc sprawdzenia w obecnosci kuriera jest taka opcja w sklepie jak kupujesz

No i w końcu doczekałem się jakiejś opinii. Jeśli możesz to wrzuć zdjęcie fona, dowód zakupu. Przy okazji, czy w momencie kiedy dostałeś informację o wysyłce to wysłali też nr listu przewozowego? Z tego co doczytałem to jest DHL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tpawel napisał:

Jakiś nawał dziś nowych userow kupujących tam. Mam nadzieję że nikt się nie nabierze. @mrosi nie niepokoi Cię to?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Nie. Każdy kupuje tam, gdzie chce. To wolny kraj i każdy może dysponować swoją gotówką. Nawet jeśli chce ją stracić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyciętym poście pojawił się argument o portalu opineo, dla rozrywki przedstawię statystyki:

- 100% opinii pozytywnych (woho!),
- 24 opinie (dooobra może zaczynają 8-) ) (" Zaufały nam już tysiące klientów, których zadowolenie od zawsze jest naszym priorytetem" taki cytat z ich strony),
- Zakres dat 6 - 23 stycznia WSZYSTKICH opinii (nowy rok, nowy początek (; ),
- 33% (8/24) ocen wystawiono 18 stycznia pomiędzy 17:11 a 21:20 (widocznie fala po jakimś grubszym promo),
- 16% użytkowników wystawiło więcej niż jedną opinię na tym portalu (tutaj nie znam specyfiki stronki więc przemilczę).
 

Za nic nie ryzykowałbym własnych pieniędzy, oferta bardzo pocieszna, kto co lubi. Nawet nie biorąc pod uwagę opinii z powyższych postów wiarygodność sklepu na poziomie spadku od rodziny z Togo.
 

BTW: Cena 1 komentarza na Opineo kosztuje 1 zł na allegro, dodatkowo można zamawiać na fakturę. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na opineo pojawiły się dwa negatywy dotyczące levoxa, ale po kilku godzinach znikły. Opinie istniejące też pisane są w czasie dość zbieżnym, widać, że były dodawane partiami. np 19.05, 19.12 itp...

Zastanawiające jest to, że ze dwa tygodnie temu babka na infolini mówiła, ze oni dopiero zaczynają sprzedaż a opinie się już poawiały - biorąc pod uwagę czas realizacji do 2 tyg trochę to śmierdzi.

Wcześniej ceny były niższe o około 30% od rynkowych i do tego towar ściągany z niemiec - to miało jakiś sens, zamówiłem piekarnik za pobraniem, czekam, dogadam się z kurierem żeby można było zerknąć na to co jest w środku, jak coś nie tak to nie odbiorę.

Teraz te ceny to śmieszne są - za amplituner denona, który kosztuje ponad tysia chcą chyba 270 zł. Jebie na kilometr. To musiałby być chyba sprzęt, co spadł z tira :P

Zastanawiam się czy to nie są jakieś obudowy sprzętów z pustakami w środku dla wagi.

Czekam na fotkę od tego kolesia z wątku co niby telefon dostał, ale jeśli to klakier z tego sklepu, to można jakiś dowód zakupu spreparować bez problemu.

Zastanawia mnie, że stan magazynowy przy produktach nie spada.

 

Faktem jest, że po wrzuceniu na bębęn frazy levox, ten wątek jest w czołówce wyszukiwań...

 

Edyta:// Pod adresem firmy znajdują się kwatery do wynajęcia krótko i długoterminowo, ostatecznie można zadzwonićdo właściciela i spróbowaćcoś podpytać  http://www.eholiday.pl/noclegi-fd2246.html

Ja chyba za swój piekarnik podziękuję...

Edytowane przez szupek
Dodanie tekstu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taknten wątek jest na górze bo innego nie ma. Chcialem cos kupic i szukam opinii od kilku dni i nic nie wyskakuje. Tylko opineo. Dzis rano wyskoczyl mi twn watek z forum miui i dlatego tu wskoczylem. Poczytajcie tez dokladnie regulamin na stronie levox. Dostępny podczas zakladania konta. Pkt 6 mowi ze cena ostateczna zamowienia bedzie podawana telefonicznie lub na maila. Oby nie bylo ze trzeba bedzie dopłacać zaraz do pierwszej raty. Ogolnie to sciemą jedzie. Infolinian nie odbierala to napisalem do tego szefa Bartka Kwiatkowskiego. A co. Dane dostepne sa w necie. Znalazlem ogloszenie z 27.12 o poszukiwaniu kobiet na infolinie. Zadnych ogloszen ze potrzeba do hurtowni itp tylko praca w domu. Napisalem ze ceny nizsze niz hurtowe a on ze niby skad mam takie informacje. Pisal ze trzeba czekac na swoją kolejke na infolinii. Chyba mam czekac tydzien. Przekrecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze te Imiona w opiniach. Ha ha ha. Ze co dziwne? No wlasnie nie. Wszystkie opinie to Staszek, Mariola, Renata, Monika... 

Juz mogli sie postarać i strawdzic ze prawdziwe opinie to piszą takie loginy jak: mariola4321, alfredo, Sandra_162, siaroslaw itp. 

Bartuś się nie postarał.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szupek napisał:

Pojawiają się na opineo negatywy - dziś rano jeden, teraz sprawdzałęm i jest usunięty, teraz jest drugi. Czy ja widziałem 4, z których 3 znikły. To opineo to gówno straszne.

Miałem to samo napisać . Mam zrzucone na kompa te negatywy był tez neutralny komentarz. To  jest wałek jak nic. Druga sprawa same ceny 30% ceny rynkowej . Jestem zdania że trzeba ludzi ostrzegać gdzie się tylko da  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bolo77 napisał:

Miałem to samo napisać . Mam zrzucone na kompa te negatywy był tez neutralny komentarz. To  jest wałek jak nic. Druga sprawa same ceny 30% ceny rynkowej . Jestem zdania że trzeba ludzi ostrzegać gdzie się tylko da  .

Co w nich bylo konkretnie? Ze sprzęt kiepski czy ze dostali cegly? Dzis na nokaucie na sklepie levoxa bylo 26 opinii ale na opineo pokazywalo sie 24 wiec faktycznie dwie usunięto. Napisz o co ludzie mieli spine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę teraz rzeczywiście są 2 komentarze negatywne, jednak nie ma nic odnośnie co przyszło. Czy jakiś ziemniak, czy rzeczywiście to co było zamawiane. To że firmy nie ma na miejscu akurat nie jest takie straszne bo działalność można zarejestrować sobie nawet w domu. Chciałbym przeczytać jakąś opinię osoby która dostała już paczkę z tego sklepu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...