Jump to content

Recommended Posts

Witam ,

posiadam Xiaomi Mi5 z oprogramowaniem MIUI 8 eu (Polska) 7.1.20 wgranym przeze mnie , wszystko poszło po mojej myśli , system jest sprawy , działający wszystko po polsku bez błędów :)

16229561_1160311797414972_231226364_o.png

Posiada on jednak jedną wadę a mianowicie brak codziennych tapet ekranu blokady oraz ich zmieniania. Wyświetla się tylko jedna tapeta (Porsche) z oto tego trybu.

16231074_1160311770748308_1229279753_o.png

Pomimo dobrych ustawień tej opcji ( tak mi się wydaje) tapety nie zmieniają się , nie mam dostępu do innych "codziennych tapet ekranu blokady" , nie aktualizują się. Opcja codziennych tapet ekranu blokady po prostu nie działa u mnie.

16231255_1160315350747950_906242381_o.png16231454_1160313067414845_137388730_o.png

Czy ta opcja po prostu nie działa na MIUI 8 eu (Polska) czy jest to jakiś błąd mojego oprogramowania?

Z góry serdecznie dziękuję za każdą odpowiedź oraz pomoc :)

Pozdrawiam

• Like 1

Kiedyś działało, obecnie u mnie od ok. 3 tygodni przestało działać i też mam to auto tylko. Próbowałem drążyć temat, czyściłem dane, cache, instalowałem nowa wersje aplikacji Tapety blokady, ale nic nie dało pozytywnego rezultaty, raz czy dwa udało się pobrać kilka nowych, ale one też się zaraz zapętlają i nie pobiera nowych. Także sam nie jesteś, błąd ma conajmniej kilka osób tutaj z forum oraz z forum xiaomi.eu

• Like 2

Na forum xiaomi.eu ktoś wrzucił "fixa", przetestowałem i w sumie póki co działa, aczkolwiek nie wykluczone, że po dniu znowu się zatnie.

https://xiaomi.eu/community/threads/fixed-wallpaper-carousel.37871/

1.Potrzebny root
2.Pobieramy zipa z 2 postu, wypakowujemy i plik .apk przenosimy do /system/app/MiGalleryLockscreen/ (tak żeby podmieniło nam znajdujący się tam plik o takiej samej nazwie)
3. Ustawiamy uprawnienia dla folderu /system/app/MiGalleryLockscreen/ na 755 i dla pliku apk, który przenieśliśmy na 644

Jak się komuś nie chce bawić albo nie ma roota do zrobiłem paczkę pod TWRP: https://drive.google.com/uc?id=0By-9wFmKzIOIRURVS1o4WUJmelE&export=download

• Like 3
Na forum xiaomi.eu ktoś wrzucił "fixa", przetestowałem i w sumie póki co działa, aczkolwiek nie wykluczone, że po dniu znowu się zatnie.
https://xiaomi.eu/community/threads/fixed-wallpaper-carousel.37871/
1.Potrzebny root
2.Pobieramy zipa z 2 postu, wypakowujemy i plik .apk przenosimy do /system/app/MiGalleryLockscreen/ (tak żeby podmieniło nam znajdujący się tam plik o takiej samej nazwie)
3. Ustawiamy uprawnienia dla folderu /system/app/MiGalleryLockscreen/ na 755 i dla pliku apk, który przenieśliśmy na 644
Jak się komuś nie chce bawić albo nie ma roota do zrobiłem paczkę pod TWRP: https://drive.google.com/uc?id=0By-9wFmKzIOIRURVS1o4WUJmelE&export=download

Świetna robota - dzięki za wersję twrp. Ale czemu nie jest to ZIP?? Sorry za lame ale zawsze zipy wgrywałem a nie chce fona uwalić...

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Kurcze - ściągając plik od grzybiarz91 przez chrome'a z komórki - ściągał mi się plik .bin - dopiero teraz wzsedłem na link z kompa -i jest plik .ZIP... Dziwne ale już na szczęście wyjaśniłem sobie sam problem. Zaraz wgrywam ;-)

Edit: wgrane z twrp - tapety pięknie się zmieniają Jeszcze raz dzięki za wrzutkę

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Witam wszystkich.

Jestem tutaj nowy i od razu proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. - dziękuję.

Od ponad pół roku jestem szczęśliwym posiadaczemsmartfona Xiaomi Mi5S.

Wersja oprogramowania xiaomi.eu ( rozwojowa ).

Wszystko było pięknie, do czasu wgrania najnowszego Miui 7.7.20 z dnia 24.07.2017 r.

Obecna wersia Androida to - 7.0 NRD90M, wersja Miui - Miui 8.6 by xiaomi.eu 7.7.20 (rozwojowa)

Po wgraniu nowego orogramowania - podczas odblokowania telefonu odciskiem palca lub znakiem symbolu wyskakuje taki komunikat : Aplikacja taety Blokady przestała działać.

Kiedy wejdę w "pokaż treść błędu" - pokazuje się napis - zamieszczony w załączniku.

Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi!!!

Może któryś z kolegów podpowie mi jak się pozbyć tego natrętnego komunikatu pojawiającego się za każdym razem jak odblokuję telefon.

Będę wdzięczny za podpowiedź na mój adres poczty - [email protected]

Z góry dziękuję i czekam na podpowiedź, jak rozwiązać ten problem.

Pozdrawiam

A.Kopański

Screenshot_2017-08-01-15-40-00-033_com.miui.bugreport.pngScreenshot_2017-08-01-15-19-42-889_com.miui.home.pngScreenshot_2017-08-01-15-40-12-879_com.miui.bugreport.png

• 3 weeks later...
Dnia 2.08.2017 o 12:06, Kopański Arkadiusz napisał:

Po wgraniu nowego orogramowania - podczas odblokowania telefonu odciskiem palca lub znakiem symbolu wyskakuje taki komunikat : Aplikacja taety Blokady przestała działać.

czytaj ze zrozumieniem kilka postow wyzej kolega grzybiaz podal rozwizanie, zainstaluj przez twrp https://drive.google.com/uc?id=0By-9wFmKzIOIRURVS1o4WUJmelE&export=download

• 1 month later...

Witam, 

Na redmi 4 pro taty jest od pewnego czasu problem z codzienną tapetą otóż nawet jeśli jest wyłączona po odblokowaniu telefonu wyskakuje błąd pokazany w załączniku. Telefon działa na najnowszym miui polska lecz na poprzednim też występował. Jeśli z poziomu menu chcemy wejść w zakładkę codzienne tapety przy każdym przejściu wyskakuje że aplikacja przestała działać. Jakiś pomysł jak to naprawić? 

Screenshot_2017-10-15-15-23-30-433_com.miui.home.png

• 2 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...