Skocz do zawartości
  • 0

Zakup xiaomi mi 5 64gb


jarek882

Pytanie

Witam! Zastanawiam się nad zmianą telefonu z xperii z2 na xiaomi mi 5 64gb. I mam parę pytań.

1. Czy warto dopłacić i kupic mi 5s?

2. Czym muszę się sugerować podczas zakupu mi5 a dokładnie jakie częstotliwości lte będą działać? Sieć play

3. Telefon kupić na allegro czy lepiej zamówić z jakiejś chińskiej strony?

4. Jak wygląda sprawa z gwarancją np. Jak zakupie tel na allegro a jak np z chińskiego sklepu?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. NIe warto - np. 5s nie ma stabilizacji w aparacie.

2. Play ma LTE?? Na czyich nadajnikach? :) A tak poważnie to brak B20 czyli LTE 800

3. Polecam Ibuygou z gwarancją realizowana u Acida. Zapłacisz trochę drożej niż u goldiego z ali, ale goldiego gwarancja jest w Chinach. No chyba, że olewasz gwarancję to Goldway

4. patrz punkt wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Plus olewa wogóle LTE800. Mają tylko 1 blok 5mhz, co u mnie na wsi przekłada się na zarwotą prędkość 2 mega w porywach jak wiatr dobrze wieje i ptaki nie przelatują akurat. Reszta sieci będzie rozwijać LTE 800. Szczerze mówiąc brak LTE jak jestem na wsi mi wogóle nie przeszkadza, a w domu w Poznaniu idzie po 1800 albo 2600 i śmiga 100 mega downloadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Plus olewa wogóle LTE800. Mają tylko 1 blok 5mhz, co u mnie na wsi przekłada się na zarwotą prędkość 2 mega w porywach jak wiatr dobrze wieje i ptaki nie przelatują akurat. Reszta sieci będzie rozwijać LTE 800. Szczerze mówiąc brak LTE jak jestem na wsi mi wogóle nie przeszkadza, a w domu w Poznaniu idzie po 1800 albo 2600 i śmiga 100 mega downloadu.

Plus i Play mają po 5Mhz 800, do tego plus testuje lte900. W 2016 roku mając świadomość małej ilości pasma 800 plus dokladal lte1800 nawet na małych wioskach, więc przed zakupem warto sprawdzić czy jest wogole sens martwić się brakiem lte800 w xiaomi

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja właśnie przeniosłem 4 numery do Plusa z czego 3 osoby używaja xiaomi i nikt mi nie narzeka. Gdzieś czytałem, że Plus wogóle myślał o rezygnacji z tego 5mhz co ma sferia.

Zresztą i tak na wioskach LTE nie bedziesz mieć, bo w roamingu jest max H+

Edytowane przez PanPreza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...