Skocz do zawartości

Jakie słuchawki do MI 5s


rradek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w kupnie, wyborze słuchawek dokanałowych do tego modelu.

Wiem że każde będą tu działać, ale posiadając telefon od Xiaomi chciałbym także i słuchawki od tego producenta.

 

Co sądzicie o modelu Xiaomi Piston Basic EDITION http://allegro.pl/sluchawki-xiaomi-piston-basic-edition-od-reki-z-pl-i6604799216.html

Ma ktoś ten model? Czy są głośne?

A może Xiaomi Piston 3?

Do czego słuchawki? Do wszystkiego, a muzyka to dyskotekowa, techno, także zależy mi na niskich i jak i wysokich tonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

Ja polecam Bose SoundSport.

Dobre, a na cenę zwróciłeś uwagę?

To ja polecam 1More Triple Driver In-Ear. Cena będzie podobna do Bose a jakość dźwięku porównywalna ze słuchawkami za ponad 1000zł. Dodatkowo 1 More Design to firma która robi wszystkie słuchawki firmowane przez Xiaomi.

Albo Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 Music Sport Earbuds   http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html Tak około cztery razy tańsze od Bose.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rock'n'rolla napisał:

Sam łyknę te drugie. Kabelek jednak trochę przeszkadza na pakerni.

Jak łykniesz to zdaj relację sam jestem ciekaw wrażeń, a to w sumie nowość. Bose robi bardzo dobre słuchawki, bo oni w sumie wyrośli z rynku słuchawek dla wojska, tylko cena jest często trudna do zaakceptowania na tle konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 22.01.2017 o 14:16, FromWP napisał:

To ja polecam 1More Triple Driver In-Ear. Cena będzie podobna do Bose a jakość dźwięku porównywalna ze słuchawkami za ponad 1000zł. Dodatkowo 1 More Design to firma która robi wszystkie słuchawki firmowane przez Xiaomi.

A możesz coś więcej napisać na temat tego modelu 1More, jakie wrażenia z odsłuchu, dół i góra. Nie ukrywam że korci mnie żeby je kupić w promo IBG za 80$, czy masz porównanie z jakimś modelem Xiaomi, posiadając trzy modele od nich (Piston V3, Hybrid Iron) oraz teraz Hybrid Pro także z trzema przetwornikami, jestem z nich bardzo zadowolony, ale cały czas poszukuję czegoś doskonałego :P. Do nowo nabytego playera Xduoo X3 (czekam na dostawę) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam Pistony V3 1More Design. Są wygodne dla ucha, nawet bardzo., karbonowy kabelek robi robotę. Dźwięk jak na moje ucho bardzo dobry (nie jestem znawcą) jak na osobę która słucha wszystkiego po trochu. Bas mocny, tony wysokie też niczego sobie. Używam PowerAmp i świetnie współgra ze słuchawkami. Z przyciskami do obsługi też nie ma problemu, można dowolnie skonfigurować. 

Osobiście polecam :)

Moim zdaniem był to najlepszy wybór w ostatnim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

A możesz coś więcej napisać na temat tego modelu 1More, jakie wrażenia z odsłuchu, dół i góra.

Niestety nie, nie mam i raczej nie kupię bo nie toleruję dokanałowych. Mam Pistony V3 których w sumie nie używam, ale porównywałem i 1More Triple Driver znajomego grały zauważalnie lepiej. Jest w sieci kilka recenzji tych słuchawek i prawie wszędzie się nad nimi rozpływają. Nadal są sporo droższe od  Hybrid Pro i nie wiem czy zagrają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po przerwie w temacie,

Słuchawki doszły w poniedziałek, czyli czas oczekiwania to 3 tygodnie, zważywszy że natrafiłem na Nowy Rok Chiński który trwał tydzień to całkiem szybko jak na darmową przesyłkę.

 

Co do słuchawek to jestem w 100% zadowolony, słuchawki grają głośno, jest mocny Bass, czysty dźwięk. W połączeniu z profilem dźwięku Mi In-Ear Pro jest super.

Wykonane z nie plączącego się kabelka, czasem się zaplącze lecz nie tak jak przy zwykłym kablu.

Dobrze leżą w uszach, nie wypadają, nie bolą po nich uszy przy dłuższym noszeniu.

Mikrofon z przyciskami jest przy samej twarzy więc komfort rozmów jest, ale już sterowanie przyciskami jest na wyczucie bo nie da się ich "zobaczyć" gdy mamy słuchawkę w uchu. Przyciski są na wyczucie, nie są w żaden sposób wyżłobione także łatwo się pomylić co się naciska, trzeba się przyzwyczaić co do rozstawu przycisków.

 

W zestawie oczywiście dodatkowo 3 pary gumek różnych rozmiarów.

Za 60zł polecam w 100% w tej cenie lepszych słuchawek dokanałowych nie kupi. ( cena z importu z Chin )

IMG_20170218_195405.jpg

Edytowane przez rradek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja mam VJJB V1, jestem z nich mega zadowolony, grają znakomicie: 

https://pl.aliexpress.com/item/New-Original-VJJB-K4-Wooden-Bass-In-Ear-Headphones-Ebony-Earphone-Bass-DIY-Magic-Sound-Headset/32537545957.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.GrWNkC

Sporo też słucham na Koss Porta Pro i zawsze będę je gorąco polecał: 

https://www.tophifi.pl/koss-porta-pro-czarny.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...