Skocz do zawartości

Redmi Note 2 reaguje tylko pod ładowarką


Szootski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z Redmi Note 2, mianowicie przez cały dzień działało wszystko w porządku, aż pod wieczór zostawiłem go na dłuższą chwilę na biurku. Wziąłem go do ręki a telefon nie reagował na polecenia. Podłączyłem go do prądu z myślą że się rozładował, ekran się uruchomił, telefon zawibrował kilka razy, a na ekranie było pokazane, że mój poziom baterii wynosi 81%.
Przytrzymałem przycisk zasilania chcąc włączyć telefon, zobaczyłem jak  system sie odpala i ekran zgasł i tak dzieje się w kółko tylko, ekran gaśnie w różnych momentach (czasami nawet sie nie odpala tylko wibruje non stop).  Telefon okazuje życie tylko jeśli odłącze i podłącze telefon do ładowania. Z góry dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie już nawet ekran mi sie nie odpala tylko non stop wibruje. Po podłączeniu do kompa to samo, na komputerze słychać dźwięki podłączanie i odłączania urządzenia lecz nic nie widać aby rozpoznawało chociaż na 1 sekunde. I o recovery nie ma nawet co marzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że trzymałem w ten dzień telefon przy źródle wody (co dość często to robie i nic sie nigdy nie działo) włożyłem telefon na noc do miski z ryżem i wiecie co? To działa! W nocy chinczyk zwabiony ryżem przyszedł i naprawił mi telefon.Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...