Skocz do zawartości

Czas na MI3s


ialath

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwię się że na forum nie ma osobnego tematu dotyczącego tego fona. Premiera ma odbyć się 9 kwietnia. Ogólnie strasznie się napaliłem na ten telefon i mam nadzieję że plotki o specyfikacji potwierdzą się w przeciwieństwie do plotek na temat S5 wobec którego miałem duże oczekiwania a osobiście po konferencji w Barcelonie stwierdzam że to "crap":/

Co do tej pory wiemy:

Wyświetlacz 5.5 cala

1080x1920p

Łączność 4G LTE

Snapdragon 800 z taktowaniem 2.5Ghz

Czekam na posta na głównej Acid :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale takich plotek to ja nie publikuję. Post byl 4 marca i jeszcze pisali o nowym modelu Redmi. Jak widać jest nowy Redmi i już to nastąpiło a nie 9 kwietnia.

Polecam wsadzić sobie ten news między bajki.

Nic na temat specyfikacji MI3S nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kolego wiem ponieważ napisałem że to są plotki odnośnie specyfikacji. Mam nadzieję że xiaomi nie poleci sobie w kulki i data premiery się potwierdzi. Liczę na ten smartfon bo szlak mnie trafia już z samsungiem i nie mogę się doczekać premiery miui na note 3 a wiem z tego portalu że raczej będę musiał się wykazać anielską cierpliwością której nie posiadam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kolego wiem ponieważ napisałem że to są plotki odnośnie specyfikacji. Mam nadzieję że xiaomi nie poleci sobie w kulki i data premiery się potwierdzi. Liczę na ten smartfon bo szlak mnie trafia już z samsungiem i nie mogę się doczekać premiery miui na note 3 a wiem z tego portalu że raczej będę musiał się wykazać anielską cierpliwością której nie posiadam :P

To weź MI3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma mieć 5cali ekran ale mniejszą obudowę i ''ładniejszy '' wygląd. Coś słyszałem o Nowym ui. Procek ten sam co mi3 tyle że z modułem lte. Ekran ma mieć chyba wyższą rozdzielczość. Metalowe body.

Wyczytałem to na en.miui, xiaomiworld i gizchina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...