Jump to content

Ładowarka

Japko
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Pytanie w temacie ładowarek:

czy mogę użyć dowolnej ładowarki z microUSB? Mam ich kilka w domu / w pracy i wygodniejsze jest podłączenie do najbliższej wolnej niż bieganie z tym potworkiem z przejściówką :-D

Pytanie do elektryków (i nie tylko), czy nie zrobię w ten sposób krzywdy urządzeniu?

• 1 month later...
  • 1 month later...

@lerian

Napięcie przecież jest standardowe, jak to na USB - 5V. Jeśli tak napisali na elektrodzie jak mówisz, to znaczy że dalej tam głupoty piszą.

Jeśli jednak chodzi o wydajność prądową, to 750mA to tragedia - będziesz ładować telefon z 4h lub lepiej. Weź kup coś porządnego (nie spojrzałbym na ładowarke która nie jest w stanie wydać nawet prądu o natężeniu 1500mA, co i tak jest bardzo kiepskie).

Edited by wtbn

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Je ze swojej strony polecam ładowarki BlitzWolf, posiadam model BW-S3 z dwoma gniazdami i sprawuje się elegancko. Na banggood można często trafić taniej, ja swoją kupiłem za 20zł tylko dlatego że jest na rynek USA a konwerter kosztuje aż 3zł, strona sklepu nie istnieje nie dam linku.

Ładowarka posiada QC3 ale RN4 tego nie obsługuje, przyda się pewnie w przyszłości przy zmianie słuchawki na wyższy model :)

Na BG są różne modele od BW-S2 do BW-S6, szczerze nie mam pojęcia czym się różnią.

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Odkopię temat. 

Mam redmi note 4 i ladowarka z zestawu pozwala mi ladowac wartosciami 5V 1,5A.

Ale jak podepne ladowarke z honora8 ktora wspiera szybkie ladowanie 9V 2A to po podlaczeniu do tel pokazuje sie ikona i informacja ze podlaczono szybkie ladowanie a miernik ladowania na usb wskazuje 9V 1,5A .

Wiec jak to w koncu jest... ma szybkie ladowanie czy nie ma :p 

48 minut temu, Misioo90 napisał:

Wiec jak to w koncu jest... ma szybkie ladowanie czy nie ma :p 

Jakieś ma (prawdopodobnie QC2.0). Jakby nie miał to ładowarka by mu nie podała 9V. Tylko telefony i ładowarki Honora i Huawei nie do końca są zgodne ze standardami Qualcomma. Ale krzywdy mu nie zrobią.

48 minut temu, Misioo90 napisał:

Edited by FromWP