Japko

Ładowarka

Recommended Posts

Podesłałby ktoś link do ładowarki obsługujące pump express (szybkie ładowanie od mtk) w rozsądnej cenie?

Pytanie w temacie ładowarek:

czy mogę użyć dowolnej ładowarki z microUSB? Mam ich kilka w domu / w pracy i wygodniejsze jest podłączenie do najbliższej wolnej niż bieganie z tym potworkiem z przejściówką :-D

Pytanie do elektryków (i nie tylko), czy nie zrobię w ten sposób krzywdy urządzeniu?

Używałem 5 różnych ładowarek i nie ma żadnych problemów z baterią. Śmiało możesz użyć pierwszej lepszej, ale nie każda będzie ładować z tą samą "prędkością" :-)

@lerian

Napięcie przecież jest standardowe, jak to na USB - 5V. Jeśli tak napisali na elektrodzie jak mówisz, to znaczy że dalej tam głupoty piszą.

Jeśli jednak chodzi o wydajność prądową, to 750mA to tragedia - będziesz ładować telefon z 4h lub lepiej. Weź kup coś porządnego (nie spojrzałbym na ładowarke która nie jest w stanie wydać nawet prądu o natężeniu 1500mA, co i tak jest bardzo kiepskie).

Edited by wtbn

Panowie,

Jaka ładowarkę a konkretnie kabelek USB polecacie? :) Najlepiej żeby działało to ''szybkie ładowanie'' niestety jestem zielony w tym temacie i liczę na wasza pomoc ;) 

Ja podłączyłem 700mA do 4x na noc i się chyba spaliła bo już nie ładuje, ładowarka od mojego poprzedniego LG, czyli teoretycznie nie był to no name

Je ze swojej strony polecam ładowarki BlitzWolf, posiadam model BW-S3 z dwoma gniazdami i sprawuje się elegancko. Na banggood można często trafić taniej, ja swoją kupiłem za 20zł tylko dlatego że jest na rynek USA a konwerter kosztuje aż 3zł, strona sklepu nie istnieje nie dam linku.

Ładowarka posiada QC3 ale RN4 tego nie obsługuje, przyda się pewnie w przyszłości przy zmianie słuchawki na wyższy model :)

Na BG są różne modele od BW-S2 do BW-S6, szczerze nie mam pojęcia czym się różnią.