Skocz do zawartości

belka systemowa dolna czy da się wyłączyć?


imhoteps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy jest możliwość ustawienia dolnej belki systemowej tak by np. podczas oglądania youtube chowała się? a np. podczas dotknięcia ekranu pojawiała się ponownie. Czy wogóle jest taka możliwość?

Edytowane przez imhoteps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chodzi o navbar? Te przyciski androida? jeżeli tak to np. w AOSP jest coś takiego jak rozszerzony pulpit. Nie wiem gdzie to jest w miui ale polecam zacząć od tego ;).
O jeżeli chcesz robić to manualnie to w status barze dodaj sobie "Przyciski"(w tej belce rozwijanej dodaj przycisk podpisany "Przyciski") on na pewno wyłączy przyciski, ale nie wiem czy chowa wirtualne ponieważ mam tylko te fizyczne.

Edytowane przez mezutelni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Nie fajna sytuacja jest z dolną belką (przyciski nawigacyjne) na aktualnym sofcie.

Jestem po świeżym przeskoczeniu z najnowszego globala stable na aktualne miui polska (dev) i faktycznie opcja ręcznego chowania przycisków znikła (wraz ze skrótem do asystenta dotyku w lewym dolnym rogu). W ogóle w "dodatkowych ustawieniach" nie ma już żadnych opcji przycisków.

Dla Mi Mixa opcja chowania belki ręcznie była czasami dość istotna (bo przyciski w wielu appkach były niezmiennie szare, więc potrafiły się gryźć z wieloma czarnymi motywami systemu czy klawiatury)... Mogliby Chińczycy zrobić te przyciski chociaż zawsze czarne....

Chyba, że się mylę i po prostu tego nie widzę?

EDIT: znalazłem funkcje autoukrywania paska, która jest zaszyta w menu "gestów i skrótów", z tym, że działa to inaczej niż w poprzednich wersjach (pasek sam się chowa, i trzeba go wyciągać za każdym razem samemu w MIUI 8 było to lepiej rozwiązane...)

 

Edytowane przez kwisatzhaderach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...