Jump to content

Searned
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

zamówiłem równy miesiąc temu telefon xiaomi mi max na aliexpress. Przyszedł do mnie wczoraj i pojawił się problem...

Na początku telefon działał normalnie, zainstalowałem pare aplikacji na telefon typu messenger itp. po chwili zaczął wyskakiwać błąd, że "niestety aplikacja przestała działać" i to nie jedna a wszystkie... Próbowałem czyścić dane sklepu play, zatrzymywać aplikacje i nic... Wyłączyłem telefon i nie mogłem potem włączyć, pojawia się logo xiaomi na dole 3 kropeczki się "ładują" i nic. Włączyłem opcje fastboot po czym telefon się wyłączył i poszedłem spać, rano jak się obudziłem ku mojemu zdziwieniu telefon miał pasek ładowania (nie chodzi o baterie), a jak się cały załadował telefon się włączył nadal z obecnym problemem, wyskakiwało mi na okrągło powiadomienie, że aplikacja została zatrzymana mimo, że żadnej nie używałem więc postanowiłem zrobić reset (przywrócić ustawienia fabryczne) i do tej pory się nie chce włączyć, po zresetowaniu pojawiło się logo xiaomi poświeciło 6 godzin, aż się skończyła bateria, teraz próbuje i nadal nic.

Co mam robić?

*Znalazłem filmik z flash romem, wgrywaniem go poprzez MiFlash tool w Fastboocie, czy to coś da i jeżeli tak to którą wersje ściągnąć? Stabilną czy deweloperską?

Pozdrawiam i proszę o pomoc!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...