Jump to content

Aplikacja szukaj miui

Rantar
 Share

Recommended Posts

Cześć. 

Na moim mi5s plus nie działa aplikacja szukaj. Przesuwając palcem w górę wyskakuje mi komunikat o błędzie który mogę anulować lub zgłosić... Muszę go kliknąć trzy razy żeby zniknął. Generalnie ta funkcja jest mi całkowicie zbędna i bardziej denerwuje niż pomaga. Byłoby lepiej gdyby aktywowalo ja pociągniecie np 2palcow w górę bo w tej chwili wywołuje ją całkowicie przypadkowo. 

Nie chce jej naprawiać. Chciałbym wiedzieć czy da się ją całkowicie wyłączyć a jeśli tak to jak. Jakiś program zewnętrzny albo coś? 

Z góry dzięki za pomoc. 

Edited by Rantar

@rychu27, no to problemy macie różne. Kolega ma szukajke tylko wyskakuje mu FC a Ty nie masz wogole.. Albo masz tylko w jakiś sposób wyłączoną. Na problem kolegi @Rantar sposobem jest wyczyścić dane aplikacji, przynajmniej u mnie pomogło bo sytuację miałem identyczną, w Twoim przypadku nie wiem bo zdaje się że "szukaj" w MIUI jest domyślnie aktywne i zawsze uruchamiane gestem do góry ekranu...

@santos Sprawdziłem Twój pomysł i po wejsciu w ustawienia-> systemowe -> szukaj znalazłem opcję pozwalającą całkowicie wyłączyć gest przesunięcia palcem z dolu do góry co rozwiązało mój problem, co ciekawe nie znalazłem tam opcji do usunięcia danych aplikacji:) 

@rychu27 na Twój problem też polecam Ci wejść po ścieżce, którą przedstawiłem. Sprawdz czy masz włączoną te opcje czy też nie.

Dzięki za pomoc :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...