Skocz do zawartości

Prośba o ocenę telefonu mi5


secikk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Zamówiłem parę dni temu xiaomi mi 5 od Goldway 3/32GB wersja biała, może robię to trochę za późno, ale chce się teraz  Was zapytać  jak ten telefon  oceniacie  czy jest to  dobry zakup? ( (chodzi mi pod względem awaryjności). Zdążyłem się już zapoznać  z problemami użytkowników tych tel.  np( to albo się restartuje, to dotyk nie działa , ekran padnięty, bateria szlag trafia,itp .) A może to wina użytkowników?? Co o tym myślicie? Pozbyć się tego telefonu?

Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Zamówiłem parę dni temu xiaomi mi 5 od Goldway 3/32GB wersja biała, może robię to trochę za późno, ale chce się teraz  Was zapytać  jak ten telefon  oceniacie  czy jest to  dobry zakup? ( (chodzi mi pod względem awaryjności). Zdążyłem się już zapoznać  z problemami użytkowników tych tel.  np( to albo się restartuje, to dotyk nie działa , ekran padnięty, bateria szlag trafia,itp .) A może to wina użytkowników?? Co o tym myślicie? Pozbyć się tego telefonu?
Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Jeśli chodzi o mnie mam mi5 3/64 biały od czerwca i zamierzam go mieć minimum do czerwca. Jest dla mnie mega wystarczający działa mi wszystko w nim. Aktualizuje co tydzień i jakoś większych problemów nie miałem. Za tą cenę nie ma nic lepszego

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kupiec_1985 napisał:


Jeśli chodzi o mnie mam mi5 3/64 biały od czerwca i zamierzam go mieć minimum do czerwca. Jest dla mnie mega wystarczający działa mi wszystko w nim. Aktualizuje co tydzień i jakoś większych problemów nie miałem. Za tą cenę nie ma nic lepszego

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

a jak śledzisz wypowiedzi forumowiczów, myślisz sobie ze trafiła ci się dobra wersja telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, secikk napisał:

Witam wszystkich!

Zamówiłem parę dni temu xiaomi mi 5 od Goldway 3/32GB wersja biała, może robię to trochę za późno, ale chce się teraz  Was zapytać  jak ten telefon  oceniacie  czy jest to  dobry zakup? ( (chodzi mi pod względem awaryjności). Zdążyłem się już zapoznać  z problemami użytkowników tych tel.  np( to albo się restartuje, to dotyk nie działa , ekran padnięty, bateria szlag trafia,itp .) A może to wina użytkowników?? Co o tym myślicie? Pozbyć się tego telefonu?

Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Za chwilę będzie rok jak mam wersję 3/32 GB. Nic złego się jak dotąd nie wydarzyło. Nie grzebię w systemie (root to samo zło). Wszystko działa jak trzeba (chyba że czasem coś Xiaomi w sofcie zepsuje). Nie resetuje się i nie wyłącza na zimnie. Jestem zadowolony, kupiłbym raz jeszcze gdybym musiał.

Edytowane przez zielonyBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak śledzisz wypowiedzi forumowiczów, myślisz sobie ze trafiła ci się dobra wersja telefonu?

Nie wiem. Ludzie czasami chyba sami szukają problemów. Kupowałem na Ali i jestem zadowolony. Teraz też bym kupił rym bardziej że za mniej niż 1000 zł teraz można

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, secikk napisał:

Witam wszystkich!

to dotyk nie działa , ekran padnięty, bateria szlag trafia,itp . A może to wina użytkowników?? Co o tym myślicie? Pozbyć się tego telefonu?

Sorry, ale zepsuty dotyk, ekran czy wyłączanie baterii na zimnie to raczej na 100% nie jest wina użytkowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ludziom padają telefony to oddają do serwisów a nie chodzą po forach. Xiaomi to nowość i pewnie każdy przed zakupem tu trafił. Nic dziwnego, że potem tu opisuje swój problem.  Miałam flagowce innych firm, jeden padł dwa razy. Co ma być to będzie. Przy zakupie ważne jest gdzie będzie realizowana gwarancja choć i serwis pt regenersis potrafi odesłać fon w takim stanie że lepiej nie mówić. Życzę udanego egzemplarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie zepsuje  w przeciągu kilku miesięcy to chyba podziała, orientujecie Się czy na aliexpres wystawiać odrazu komentarz pozytywny, sprzedawca daje 3 miesiące dodatkowej gwarancji  w przeciągu 2 dni od otrzymania przesyłki lub poczekać może przyda się kiedy tel się zepsuje (może jeszcze parę dni zostanie okresu ochronnego) i wtedy otwierać spór. Oczywiście jest to mój czarny scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nic nie dzieje to się nie martw na zapas. Trefne sztuki wszędzie się zdarzają. Ja mam 3-ci miesiąc Mi5 4/128. Do niczego nie idzie się przyczepić. Parę razy mocno walnął o glebę - był w etui - i przeżył bez uszczerbku w użytkowaniu i bez śladów uszkodzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem. Mam Miui 8 Global beta. Dzisiaj zaktualizował mi do androida 7.

Miałem zmieniać na Miui Polska. Choć nie znam się, aż tak dobrze, by grzebać. Chodzi bez zarzutu. Więc na razie zostanę przy tym, co jest.

Edytowane przez macsim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, secikk napisał:

jak się nie zepsuje  w przeciągu kilku miesięcy to chyba podziała, orientujecie Się czy na aliexpres wystawiać odrazu komentarz pozytywny, sprzedawca daje 3 miesiące dodatkowej gwarancji  w przeciągu 2 dni od otrzymania przesyłki lub poczekać może przyda się kiedy tel się zepsuje (może jeszcze parę dni zostanie okresu ochronnego) i wtedy otwierać spór. Oczywiście jest to mój czarny scenariusz.

Ja bym nie cebulował i wystawił 5 jeśli telefon jest sprawny. Do 2 tygodni chyba możesz otworzyć spór, więc spokojnie. A jak telefon będzie sprawny, to masz dodatkową gwarancję przecież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...