Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Jest popyt to cena rośnie. Osobiście jako, że szukam telefonu na fakturę VAT 23% taka cena nie jest do zaakceptowania :P

Pierwsze miesiące to będą duże zyski dla pośredników, później to będzie maleć.

 

 Tutaj jest MI5 PRO - wydaje mi się, że ceramika nie palcuje się tak jak szkło o ile to jest MI5 PRO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wariat napisał:

Jest popyt to cena rośnie. Osobiście jako, że szukam telefonu na fakturę VAT 23% taka cena nie jest do zaakceptowania :P

Pierwsze miesiące to będą duże zyski dla pośredników, później to będzie maleć.

 

 Tutaj jest MI5 PRO - wydaje mi się, że ceramika nie palcuje się tak jak szkło o ile to jest MI5 PRO :P

Czy tylko ja czekałem aż ona to upuści na ten granit? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, boober napisał:

Czy tylko ja czekałem aż ona to upuści na ten granit? :)

W sumie nie przyszło mi to do głowy, ale patrząc na tak małe dłonie, mógłby być od razu crash test :D

Tak czy siak, jeśli ceramika się mniej palcuje to poczekam sobie na wersje PRO (nawet jeśli mam czekać do wakacji) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko powiedzieć, bo przypadek mi4 pokazuje, że mesiąc to mało i może nie być jeszcze wersji czarnej. Szklana kula dzisiaj została w domu. 

Jaka to musi być MAGIA w tym czarnym kolorze. Zawsze przy black edition w top modelach, to Xiaomi pieści się niezrozumiale długo. Zdaje sobie sprawę że to jakiś etap więcej na produkcji(nałożyć kolor itp) ... Ale taka zagadka, co, gdzie, kiedy, ile?!

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem troche ludzie przesadzają chyba. Sprzedaż jest od 1 marca dopiero. Zainteresowanie duże. Na pewno każdy sobie kupi ten telefon za jakiś czas bo... będzie on produkowany. To nie Chiron gdzie po 500 sztukach koniec. Jak ktoś nie kupi teraz to kupi za miesiąc/dwa i nic nie straci. No popyt jest duży i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Slawrumia napisał:

No ale jak w magazynie mieli 4mln, zamówień na 16mln to skąd niby ma ktoś wiedzieć kiedy małe chińskie rączki zaspokoją rynek

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

To o czym piszesz nie ma nic wspólnego z dostępnością wersji kolorystycznych.

I żeby nie było - nie mam bólu d*py, spokojnie poczekam nawet jak IBG mi wyśle paczkę w kwietniu. Ale jakoś szkoda się patrzy, że firma z takim rozmachem na problemy w tak podstawowych elementach handlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz nie ma nic wspólnego z dostępnością wersji kolorystycznych.

I żeby nie było - nie mam bólu d*py, spokojnie poczekam nawet jak IBG mi wyśle paczkę w kwietniu. Ale jakoś szkoda się patrzy, że firma z takim rozmachem na problemy w tak podstawowych elementach handlu.

Ja zamówiłem mi5 pro nawet nie wiadomo kiedy zaczną produkować

Firma nie sprzedaje poza Chinami więc nie wiem czy jest z rozmachem, robiąc jeden kolor świadczy o jednej linii, też nie widzę rozmachu,

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Slawrumia napisał:

robiąc jeden kolor świadczy o jednej linii, też nie widzę rozmachu

Ciekawe skąd mieli tyle egzemplarzy na różnych prezentacjach. Nie wierzę, że składali to ręcznie, na pewno mają linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to oczywiste. Ktoś oszacował, że największy popyt będzie na najtańszy - prawie zresztą słusznie i tak robią. Poza tym na 99% wszystkie modele robią na tych samych linach różnice między wersjami są nieduże.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Siona napisał:

przecież to oczywiste. Ktoś oszacował, że największy popyt będzie na najtańszy - prawie zresztą słusznie i tak robią. Poza tym na 99% wszystkie modele robią na tych samych linach różnice między wersjami są nieduże.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

No dobrze, ale skąd w takim razie dostępnośc jednej wersji KOLORYSTYCZNEJ? Czarny model ma występować we wszystkich wariantach pojemnościowych, a czarny będzie się na pewno sprzedawał równie dobrze co biały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem że PRO ma być w wersji czarnej, ale nie rozumiem, reszta modeli ma nie mieć wersji czarnej?? bo z tej wiadomości co dostałem właśnie to wynika, napisałem dokładnie: "macie jakieś informacje odnośnie Mi5 3/64 w wersji czarnej?" 
 bo to jest aż nie możliwe, wszędzie jest w przedsprzedaży kolor czarny 3/64 i szczerze się już pogubiłem lekko

3 minuty temu, Eragon napisał:

Biały: 32, 64

Czarny: 32, 64, 128

Tak powinno być, right ?

A i tak do czarnego kupa czasu...

no niby tak powinno być, napisałem do nich jeszcze, ze bede kupował dopiero w maju i dostałem odpowiedź : "  Black will only be for the Pro Mi5"

Edytowane przez Grzonaa00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...