ZduneX25

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

47 minut temu, Pytka napisał:

powiedzcie tak pokrótce czekam na MI5 jak najszybciej wgrac google play ? bo sciągnałem z neta jakąs .apk , czy wystarczy wywalic chińskie smieci i mi store zainstalowac ?

Mi store nie musisz instalowac, bo go dostaniesz z inwentarzem:) Nie wystarczy wgrac samego google play, bo zeby to hulało potrzebujesz kilka dodatkowych usług google zainstalowac. Na miui.com znajdziesz bez problemu instrukcje oraz instaler, ktory krok po kroku wszystko zainstaluje.

Chinskich smieci tez tak latwo nie wywalisz, jak Ci się wydaję:) Ale oczywiscie do zrobienia. Majac zerową wiedzę na początku - zajęło mi to dwa dni czytania forum, ale dałem radę:) No chyba, ze kolega @boober Ci podpowie jak mozna to zrobic latwo (bez rootawania), bo mówi że się da. Też chętnie bym się dowiedział na przyszłość:)

Wyszukujesz w mi store Google, klikasz na wyniki wyszukiwania Baidu, instalujesz, otwierasz apke instalatora, godzisz się na instalację z innych źródeł i voila. Pod recenzja mi5 masz screeny w komentarzach.

Napisali mi dzisiaj, żebym oczekiwał mi5 pro. To oczekuje.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

3 godziny temu, boober napisał:

Ale że Ibuygou ? A masz tracking? :P 

Ale że Ibuygou ? A masz tracking?  

Oczekuje na wysyłkę w tym tygodniu. Tracking u jeszcze nie ma, bo skąd? Jakoś jestem spokojny, ale nie napalam się specjalnie na ten telefon jakoś...

No i IBG wyzbywa się białego koloru poprzez kupony:

Cytat

$13.99 coupon code for MI5 64GB White color( only for white color) is MI564GBWHITE

$15.99 coupon code for MI5 32GB White color( only for white color) is MI532GBWHITE

Chcą Mnie... (NAS) złamać, i zmusić do kupna białego, i pogodzenia sie z tą ch***** ramką wokół ekranu... Wiadomo przynajmniej że szybciej przyjdzie... cierpię ! 

• Like 1

2 godziny temu, Eragon napisał:

No i IBG wyzbywa się białego koloru poprzez kupony:

Chcą Mnie... (NAS) złamać, i zmusić do kupna białego, i pogodzenia sie z tą ch***** ramką wokół ekranu... Wiadomo przynajmniej że szybciej przyjdzie... cierpię ! 

Gdzie masz info o kuponach na ich stronie?;d 

47 minut temu, Bobson napisał:

+

Edited by corell

43 minuty temu, Bobson napisał:

Sądzisz że na własnej stronie informowali by o kuponach które powodują że oni dostają nieco mniej kasy ? Robią je dla nas, na zachętę, ale jeśli mają okazję złapać jakiegoś osła nie wiedzącego że są kupony... to czemu nie ;) 

Te kupony chyba są odpowiedzią na jeden sklep na aliexpress, który obniżył ceny MI5 :) Tym bardziej, że owy sklep wysyła tak przesyłki, że jest bez VAT-u ;p

Te kupony chyba są odpowiedzią na jeden sklep na aliexpress, który obniżył ceny MI5  Tym bardziej, że owy sklep wysyła tak przesyłki, że jest bez VAT-u ;p

Daj sznurek

Dnia 31.03.2016 o 12:07, boober napisał:

Wyszukujesz w mi store Google, klikasz na wyniki wyszukiwania Baidu, instalujesz, otwierasz apke instalatora, godzisz się na instalację z innych źródeł i voila. Pod recenzja mi5 masz screeny w komentarzach.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Jak robię zgodnie z instrukcją kolegi instaluje Sklep Play i  przy włączeniu aplikacji wyskakuje chcecking info ... i kołuje do śmierci xD

( EDIT Już sobie poradziłem ) 

Edited by swistak

A zwykli śmiertelnicy i tak pewnie jeszcze z miesiąc poczekają na Mi5 Pro ;( powoli wymiękam tym czekaniem

Ja czekałem, czekałem, czekałem aż w końcu się wkurzyłem i kupiłem Huawei Mate 8 - genialny telefon (oczywiście jak ktoś lubi kobyły).

Z normalną gwarancją 2letnią, serwisem w PL, genialną baterią, pięknym wykończeniem etc.

Także Xiaomi przez dupawą produkcję i dystrybucję na pewno sporo klientów straci.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Jakby taki Mate 8 był właśnie w rozmiarze Xiaomi to bym kupił również (jest extra) :) Ale jak piszesz, niestety to urządzenie to już do telefonów nie mogę zaliczyć :P

• Like 1

Może i lepszy ale nie ma miui. Temu nie kupię nigdy huawei, Letv czy samsunga. Mogą te telefony być wydajniejsze ale nie mają one tego czegoś ;-)

1 godzinę temu, Wariat napisał:

Jakby taki Mate 8 był właśnie w rozmiarze Xiaomi to bym kupił również (jest extra) :) Ale jak piszesz, niestety to urządzenie to już do telefonów nie mogę zaliczyć :P

Zaledwie 3mm dłuższy i 2mm szerszy od Mi Note:-D a ten jest całkiem przyjemny w obsłudze. Co nie zmienia faktu,że MIUI to MIUI;-)

Edited by andrzej55

Może i lepszy ale nie ma miui. Temu nie kupię nigdy huawei, Letv czy samsunga. Mogą te telefony być wydajniejsze ale nie mają one tego czegoś ;-)

Pytanie tylko czy chinskie miui, to jakość miui polska?

Wysłane z Tapatalk

• Like 2

2 minuty temu, mylo911911 napisał:

Pytanie tylko czy chinskie miui, to jakość miui polska?

Też mam poważne obawy o to :)

E tam, zawsze jest panika jak wchodzi nowy telefon. Za kilka miesięcy wszystko się unormuje i pewno będzie global z pełnym pl = miuipolska.

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-Quad-Core-3GB-RAM-64GB-ROM-5-15/32611770429.html kupiłem MI5 z tej aukcji i tam mają w opisie że instalują google play i o ile sie nie myle jakiś multilanguage , tylko piszą też ze nie jest w 100% przetłumaczony hmm co o tym myslicie ?

Edited by Pytka

tzn ja wiem ze dobry tylko czy oni instalują google play ? no i ten jezyk multi ? bo przeciez nie ma global to jak oni to robią :P ?

• Like 1

1 godzinę temu, Wariat napisał:

Ja rozumiem, ale zobacz to, przecież to kosmos wielkościowy :P

telefony.jpg

Nooooo, tu widać różnicę. Ktoś kto do tej pory miał i uważał za właściwą taką (do 5,2 cala)wielkość fona, może mieć problem z Mate..

1 godzinę temu, Pytka napisał:

tzn ja wiem ze dobry tylko czy oni instalują google play ? no i ten jezyk multi ? bo przeciez nie ma global to jak oni to robią :P ?

Instalują swoją śmieciówkę, tak jak do tej pory to było? :P Jedyna różnica, to obejście jakimś cudem BL. 

Czy ktoś z was ma już Mi5 i testował aplikację sportowe typu Endomondo? Na moim z oryginalnym softem nie da się tego używać. GPS działa jak chce i wychodzi z tego niezły bałagan. Pytanie czy to soft czy problemy od strony technicznej!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

12 godzin temu, krzysztof1506 napisał:

Czy ktoś z was ma już Mi5 i testował aplikację sportowe typu Endomondo? Na moim z oryginalnym softem nie da się tego używać. GPS działa jak chce i wychodzi z tego niezły bałagan. Pytanie czy to soft czy problemy od strony technicznej!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

A ustawiłeś w miui, że Endomodo moze korzystac z GPS i danych komorkowych w tle?